تاریخ کراس اوور Assassin’s Creed با بازی PUBG: Battlegrounds اعلام شد


یوبی سافت به تازگی تاریخ کراس اوور سری Assassin’s Creed با بازی PUBG: Battlegrounds را اعلام کرده است.

یوبی سافت اخیرا اعلام کرده است که محتوای مربوط به سری Assassin’s Creed اواخر تابستان امسال به PUBG: Battlegrounds اضافه خواهد شد. این کراس اوور به بازیکنان اجازه می دهد تا در چالش های مختلف برای به دست آوردن آیتم های مختلف مربوط به سری بازی های Assassin’s Creed شرکت کنند. علاوه بر این، بازیکنان می توانند شاهد ورود Abstergo Industries به دنیای PUBG باشند و در رویدادهای متعدد شرکت کنند.

انتقال سری Assassin’s Creed با بازی PUBG: Battlegrounds از 26 آگوست (17 مرداد) سال جاری آغاز خواهد شد و تا پایان 31 سپتامبر (22 شهریور) سال جاری ادامه خواهد داشت. به گفته یوبی سافت، در این مدت بازیکنان این فرصت را خواهند داشت تا آیتم های مختلفی در رابطه با سری Assassin’s Creed از جمله دو ست لباس کامل، دو پوست کوله پشتی، یک پوسته چتر نجات، یک ایموت، یک طلسم سلاح و دو طرح اسپری به دست آورند.

در همین حال، رویداد Abstergo Industries Infiltrate Haven فرصتی محدود برای کشف منابع و آیتم های مختلف مرتبط با Assassin’s Creed در نقشه Haven ارائه می دهد. در این نقشه، Abstergo در یکی از ساختمان های اصلی که دستگاه مخفی Animus در آن نگهداری می شود، قرار خواهد گرفت که بر روی پشت بام آن تاقچه های Leap of Faith قرار دارد.

نظر شما در مورد اخبار بازی PUBG چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید