تاییدیه توسعه چندین بازی اکشن ماجراجویی با همکاری الکترونیک آرتز و مارول


الکترونیک آرتز و مارول در حال کار روی توسعه چندین بازی اکشن ماجراجویی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها هستند که طبق گزارش‌ها حداقل 3 بازی را شامل می‌شود.

ماه گذشته، Electronic Arts و Marvel Games همکاری خود را برای توسعه بازی تک نفره اکشن ماجراجویی Iron Man اعلام کردند که در استودیوی Motive، سازنده Dead Space Remake در حال ساخت است. در آن زمان، Electronic Arts اعلام کرد که Iron Man اولین بازی از چندین بازی جدید خواهد بود که با همکاری Marvel ساخته می شود و اکنون رسمی شده است.

مارول گیمز و الکترونیک آرتز رسما تایید کردند که در حال همکاری برای توسعه چندین بازی اکشن ماجراجویی برای رایانه های شخصی و کنسول ها هستند که هر کدام داستانی بدیع و منحصر به فرد را روایت می کنند. این اطلاعیه جزئیات زیادی را در اختیار طرفداران قرار نمی دهد و برای انتشار اطلاعات موثق باید زمان بیشتری را منتظر بمانیم. با این حال، طبق گزارش بلومبرگ، توافق بین دو شرکت شامل ساخت حداقل 3 بازی جدید است.

همانطور که قبلا گفته شد، بازی Iron Man یکی از این آثار خواهد بود. اوایل امسال گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه EA در حال توسعه یک بازی جهان باز تک نفره به نام Black Panther است که احتمالاً بازی دیگری در حال توسعه است. هنوز مشخص نیست که بازی سوم چه خواهد بود، اما انتظار یک بازی تک نفره پولی را دارید.

دیدگاهتان را بنویسید