تایید ساخت فیلم مرد خاکستری 2 با بازی رایان گاسلینگ از نتفلیکس


نتفلیکس به طور رسمی ساخت فیلم مرد خاکستری 2 با بازی رایان گاسلینگ و کارگردانی برادران روسو را به همراه اسپین آف آن تایید و اعلام کرد.

از مدتها قبل فیلم «مرد خاکستری» در نتفلیکس منتشر شد. این فیلم اگرچه نقدهای متوسطی دریافت کرد، اما توانست توجه کاربران این سرویس استریم را به خود جلب کند و در بیش از 90 کشور جهان به صدر پربیننده ترین برنامه نتفلیکس برسد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوندنباله فیلم اکشن مرد خاکستری و اسپین آف آن در دست ساخت است. نتفلیکس رسما ساخت فیلم The Grey Man 2 را تایید کرد و تایید کرد که تنها رایان گاسلینگ در نقش کرت جنتری، با نام مستعار 6 بازخواهد گشت.

همچنین برادران روسو کارگردان و استیون مک فیلی نویسنده مرد خاکستری به ترتیب برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه مرد خاکستری 2 بازخواهد گشت.علاوه بر این، نتفلیکس ساخت یک اسپین آف بر اساس فیلم اکشن The Grey Man را تایید کرده است. پل ورنیک و رت رایسنویسندگان فیلم هایی مانند Deadpool، Deadpool 2، Zombieland و Zombieland: Double Tap وظیفه نگارش فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارند.

اطلاعیه تولید فیلم مرد خاکستری 2

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از اسپین آف مرد خاکستری در دسترس نیست، اما در ماه می سال جاری، Empire خبر ادامه و اسپین آف این فیلم اکشن را منتشر کرد، در آن زمان Empire ادعا کرد که اسپین آف مرد خاکستری در واقع یک پیش درآمد با تمرکز بر شخصیت لوید هانسن است. با این حال، ممکن است اسپین آف مرد خاکستری بر اساس شخصیت دیگری مانند دنی میراندا با بازی آنا د آرماس ساخته شود.

رایان گوسلینگ، کریس ایوانز، آنا آرماس، جسیکا هنویک، واگنر مورا، بیلی باب تورنتون، صفحه رگی جین، آلفرد وودارد، دانوش و جولیا باترز از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم مرد خاکستری بازی کردند و به ایفای نقش پرداختند. این فیلم اکشن بر اساس رمانی 11 جلدی به همین نام ساخته شده است مارک گرینی آن تولید می شود. جو و آنتونی روسو همچنین فیلم The Electric State را با بازی میلی بابی براون و کریس پرت با همکاری نتفلیکس کارگردانی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید