تایید نقش مایکل جکسون در ساخت موسیقی برای سونیک 3


اخیراً یکی از اعضای اصلی تیم سازنده سری Sonic تایید کرد که مایکل جکسون در ساخت موسیقی Sonic 3 نقش داشته است.

یوجی ناکاسرپرست سابق تیم تولید سونیک این موضوع را تایید کرد جکسون در ساخت موسیقی متن Sonic 3 شرکت کرد. این تایید در زمانی صورت گرفت که سگا سال ها همکاری رسمی با این هنرمند مشهور را تکذیب کرد. از آنجایی که همکاری با مایکل جکسون هرگز به طور رسمی تایید نشد، یوگی ناکا در واقع یکی از بزرگترین شایعات در مورد سری Sonic را تایید کرد. در واقع، ناگا در حساب توییتر خود به تغییر موسیقی متن Sonic 3 در مجموعه Sonic Origins واکنش نشان داد و از این اتفاق شگفت زده شد. زیرا مایکل جکسون در ساخت آن همکاری داشته است.

دلیل این اطلاعات ممکن است مربوط به انتشار بازی Sonic Origins باشد. این بازی در واقع شامل مجموعه ای از بازی های رترو و کلاسیک سونیک است که علاقه مندان می توانند با کیفیت بهتری آن ها را تجربه کنند. با این حال یکی از بازی های سری Sonic Origins Sonic 3 است که قبل از عرضه این سری، سگا اعلام کرده بود که Sonic 3 موسیقی متن اصلی را نخواهد داشت.

اخیراً در اخبار بازی اعلام شد که Sonic 3 از سری Sonic Origins دارای یک موسیقی متن اصلی جدید خواهد بود. اکنون به نظر می رسد که این حرکت سگا به اتهامات علیه مایکل جکسون در دهه 1990 و توسعه سونیک 3 مرتبط باشد. در نهایت، این حاشیه ها باعث شد سگا همکاری و مشارکت این هنرمند در بازی های آینده را تایید نکند. SEGA به طور قابل توجهی کاهش یا حذف شد. .

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ به ما خبر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید