تبلیغ اپلیکیشن دیوار آهنگ Abbie; مرز بین خلاقیت و ابتذال [+فیلم]


تبلیغ اپلیکیشن دیوار آهنگ ابی در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت و بازتاب گسترده ای داشت. برای بررسی بیشتر این موضوع با این مقاله ادامه دهید.

ویدئوی منتشر شده از تبلیغ دیواری ابی و تقلید صدای این خواننده لس آنجلسی در تبلیغ این اپلیکیشن به یکی از پربیننده ترین ویدئوهای اینستاگرام تبدیل شده است.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

ویدیوی کامل آگهی Dewar توسط ابی تقلید صدای ابی در نوع خود بسیار جالب است اپلیکیشن Dewar سعی کرده نوآورانه باشد و از صدای خواننده لس آنجلسی ابی استفاده کرده است که در نوع خود بسیار جالب است.

تبلیغ اپلیکیشن دیوار آهنگ Abbie; مرز بین خلاقیت و ابتذال [+فیلم]

این اپلیکیشن از بدل آبی خواننده معروف برای تبلیغات خود استفاده کرده است و برای مردم بسیار جالب است. وب سایت و اپلیکیشن دیوار به عنوان یکی از بسترهای نیازمندی های اینترنتی برای تبلیغات خود، صدا و چهره ابی را تقلید کرد و نقدهای خوبی دریافت کرد.

این ویدئو را در زیر تماشا کنید:

مدیر اجرایی این برنامه چند ماه پیش به دلیل جرایم انجام شده در آن دستگیر و به زندان محکوم شد که واکنش های زیادی را در پی داشت و بسیاری از کارآفرینان حوزه برنامه سازی با مجازات تخلفات کاربران به این معضل پاسخ دادند. در حساب مدیران برنامه قرار نمی گیرند.

حکم محکومیت مجری دیور در دادگاه تجدیدنظر تهران تایید شد و این حکم با واکنش کاربران شبکه های اجتماعی و همچنین برخی مسئولان مواجه شد. مجتبی توانگر عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم خواستار تسامح کارآفرینان در این حوزه شد. حسین اسلامی رئیس هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در نامه ای به قوه قضائیه خواستار تعلیق اجرای حکم شد و آن را شوکه کننده توصیف کرد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید