ترسناک ترین شخصیت های انیمه; شخصیت های اصلی که همه از آنها می ترسند


برخی از شخصیت های اصلی انیمه فوق العاده ترسناک هستند. با رقم بمانید، نه ترسناک ترین شخصیت های انیمه شناختن

همه شخصیت های انیمه از رنگ های روشن و خاص استفاده نمی کنند. گاهی اوقات شخصیت ها برای اطرافیانشان تاریک، تیره و ترسناک هستند، اما هنوز هم آدم های خوبی هستند. اگر این شخصیت در بتمن بسیار موفق باشد، در انیمه نیز چنین شخصیت هایی وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

500 انیمه برتر تمام دوران [بر اساس دسته بندی ژانر]

ترسناک ترین شخصیت های انیمه

شخصیت های اصلی که همه از آنها می ترسند

می توانید لیست کنید ترسناک ترین شخصیت های انیمه به لیست زیر نگاهی بیندازید:

ترسناک ترین شخصیت های انیمه
ترسناک ترین شخصیت های انیمه

برخی از این شخصیت‌های انیمه عمیق‌فکر شهرت ناعادلانه‌ای دارند و تمام دنیا به اشتباه فکر می‌کنند که آنها شرور هستند. سایر قهرمانان تصویری ترسناک را در آغوش می گیرند تا حریفان خود را ترسانده باشند. گاهی نویسنده سعی می‌کند این پیام را بفرستد که قضاوت بر اساس ظواهر اشتباه است یا به طور کلی جهان جای بسیار تاریکی است. بنابراین اگر می خواهید s ترسناک ترین شخصیت انیمه ملاقات کنید، در این مقاله برای معرفی شما با ما همراه باشید ترسناک ترین شخصیت های اصلی انیمه بیایید پرداخت کنیم

یک مرد شیطان صفت

ترسناک ترین شخصیت های انیمه
ترسناک ترین شخصیت های انیمه

در سریال Devilman، آکیرا با ادغام با دیو آمون تبدیل به یک فرد شیطانی می شود. درست است که درجه شخصیت Devilman بسته به اقتباس انیمه متفاوت است. به عنوان مثال، در انیمه 1970، جایی که Devilman عملاً یک شیطان است که لباس جسد آکیرا را بر تن کرده است، قبل از اینکه عاشق میکی شود، قصد داشت بشریت را نابود کند.

صرف نظر از این، شیطان معمولاً محافظ بشریت است. شیطان به عنوان یک شیطان، به طور طبیعی ترس (ترسناک ترین آنتاگونیست های انیمه 2021) در کسانی که او را می شناسند. متأسفانه، این بدان معنی است که آکیرا اغلب خود را در حال شکار می بیند.

ارن یگر

ترسناک ترین شخصیت های انیمه
ترسناک ترین شخصیت های انیمه

در حمله به تایتانبهترین فیلم های مشابه انیمه حمله به تایتانEren Yeager در دنیایی زندگی می کند که در آن انسان ها طعمه غول های غول پیکر و تشنه گوشت هستند. طبیعتا ارن سریال را با نفرتی شدید از این تایتان ها شروع می کند. ارن سپس متوجه می شود که او یک Titan Shifter است، به این معنی که او قدرت تبدیل شدن به یک تایتان را دارد.

مانند حمله به تایتان (10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان) جهان در کل از او می ترسد. ارن در نهایت از شهرت خود به نفع خود استفاده می کند زیرا می تواند با کشته شدن توسط الدیان ها آنها را مانند قهرمان جلوه دهد. ارن قطعا یکی از آنهاست بهترین شخصیت های انیمه ترسناک خوب.

لک یاگامی

ترسناک ترین شخصیت های انیمه
ترسناک ترین شخصیت های انیمه

در Death Note، قهرمان داستان لایت یاگامی نابغه ای است که معتقد است خداست. هنگامی که لایت با Death Note روبرو می شود، به او این قدرت داده می شود که فقط با نوشتن نام هر کسی را بکشد. هرکسی که لایت آنقدر غیراخلاقی بداند که جان خود را از دست بدهد محکوم به فناست.

نور به زودی به “کیرا” مخوف تبدیل می شود، لقبی که جهان در کل به این مزاحم مرموز می دهد. در نهایت یک گروه عملیاتی برای از بین بردن لایت یاگامی یا کیرا تشکیل می شود. از سوی دیگر، مانند Kira، لایت نیز پیروان فرقه خود را توسعه داد.

کورو سنسی

ترسناک ترین شخصیت های انیمه
ترسناک ترین شخصیت های انیمه

در کلاس ترور، کوروسنسی که شبیه یک بیگانه اختاپوس مانند است، گفته می شود که قمر زمین را منفجر کرده است. کوروسنسی واقعاً مقصر نیست، اما از این تصور غلط سوء استفاده می کند و اولتیماتوم به بشریت می دهد. کوروسنسی زمین را تهدید به نابودی می کند و تنها شانس نجات زمین این است که توسط کلاسی که تدریس می کند کشته شود.

در واقع، کوروزنسی تهدیدی برای زمین است نه از روی انتخاب، بلکه به این دلیل که او در واقع یک بمب است. در پایان، کوروسنسی در واقع می خواهد بشریت را نجات دهد و در پایان روز معلم خوبی باشد. در واقع، کوروسنسی یکی از بهترین معلمانی است که شاگردانش تا به حال داشته اند. مرگ او مرگ بسیار غم انگیزی است.دلخراش ترین مرگ ها در انیمه) در طول تاریخ انیمه.

موکای داخلی

ترسناک ترین شخصیت های انیمه
ترسناک ترین شخصیت های انیمه

در Rosario + Vampire، موکا ممکن است یک خون آشام باشد، اما او یک دختر شیرین و دوستانه است حتی اگر خون می نوشد. با این حال، این بیشتر به دلیل تسبیح دور گردن او است. بدون او، موکا تبدیل به یک آلتر من مرگبارتر و تهدیدآمیزتر می شود. این شخصیت که با نام Inner Moka شناخته می شود، در واقع شخصیت اصلی اوست.

موکای داخلی (روان پریش ترین بیماران عاشق در انیمه) معمولاً از او خواسته می شود تا با هیولاهای کمتر دوستی مبارزه کند و از عشقش تسوکان محافظت کند. در ابتدا، موکای درونی ممکن است سردتر و ترسناک‌تر از شخصیت دیگر او باشد، اما در نهایت جنبه نرم‌تری از خود نشان می‌دهد.

کیوسوکه

ترسناک ترین شخصیت های انیمه
ترسناک ترین شخصیت های انیمه

در The SoulTaker، زندگی کیوسوکه دیت زمانی که مادر در حال مرگش به سینه او چاقو می زند، تغییری سورئال پیدا می کند. پس از اینکه کیوسوکه از قبر خودش بیرون کشیده می شود، از مردگان بیدار می شود و خود را با دو گروه مرموز روبرو می کند: گروه کیریهارا و جهش یافته های سازمان بیمارستان.

خوشبختانه، کیوسوکه اکنون این قدرت را دارد که به یک شخصیت وحشتناک به نام شکارچی روح تبدیل شود که اغلب با یک شیطان مقایسه می شود. با این قدرت جدید، کیوسوکه امیدوار است که اسرار اطراف خود را کشف کند و خواهر گمشده خود رونا را پیدا کند. تاریخ کیوسوکه یکی از بهترین شخصیت های انیمه ترسناک خوب.

جیرن

ترسناک ترین شخصیت های انیمه
ترسناک ترین شخصیت های انیمه

در دنیای توپ اژدها (انیمه اسرار راز توپ اژدهاجیرن یک ابرقهرمان و پراید پراید بسیار قدرتمند است. جیرن به قدری قوی است که به حریف خود اجازه می دهد تا قبل از زدن ضربه پایانی با هر آنچه در اختیار دارد حمله کند. جیرن همچنین حس عدالت خواهی قوی دارد، اما او واقعاً آنقدر دوستانه نیست.

جیرن حتی واقعاً به کمک به متحدانش اهمیت نمی دهد. در واقع، جیرن دوستی را به عنوان یک نقطه ضعف می بیند و تا آنجا پیش می رود که حتی عزیزان گوکو را نیز به خطر می اندازد. اگرچه جیرن از نظر فنی پسر خوبی است، اما در نهایت برای قدرت ارزش بیشتری قائل است.

ماسک ببر

ترسناک ترین شخصیت های انیمه
ترسناک ترین شخصیت های انیمه، بهترین شخصیت های انیمه ترسناک، شخصیت های اصلی بهترین انیمه های ترسناک

در Tiger Mask، Naoto Date این سری را به عنوان یک جنگجوی مهیب با Alter Ego خود Tiger Mask آغاز می کند. در واقع، هدف اصلی تایگر ماسک این بود که تا حد امکان ناخوشایند باشد تا علاقه را به مبارزه جلب کند. این حقیقت که ماسک تایگر برای یتیمان پول جمع می کند معمولاً به همین دلیل مخفی نگه داشته می شود.

نائوتو با درک اینکه یک پسر جوان او را به عنوان یک الگو می‌بیند، تصمیم می‌گیرد خود را به عنوان یک قهرمان دوباره بسازد. با این حال، ماسک تایگر مایل است از چنین بازی هایی در طول مسابقات استفاده کند و می تواند به اندازه کافی بی رحمانه رفتار کند که نباید او را دست کم گرفت. مواقعی وجود دارد که نائوتو می تواند آنقدر خشن شود که حتی می ترسد.

ملوان زحل

ترسناک ترین شخصیت های انیمه
ترسناک ترین شخصیت های انیمه، ترسناک ترین شخصیت های انیمه اصلی

در سری سوم Sailor Moon، Outer Senshi ها از بیدار شدن Sailor Saturn که قدرت مرگ و نابودی دارد، می ترسند. بسته به تداوم، Sailor Saturn حتی ممکن است در نابودی پادشاهی ماه نقش داشته باشد. همچنین کمکی نمی کند که آلتر ایگوی او، هوتارو توموئه، میزبان معشوقه Villain 9 باشد.

سنشی های بیرونی بیشتر از شرورها نگران نابود کردن او هستند، اگرچه خود ملوان مون از این ایده وحشت زده است. با وجود همه اینها، Sailor Saturn آنقدرها که شهرتش نشان می دهد شیطان یا حتی خطرناک نیست. Sailor Saturn قطعا یکی از بهترین شخصیت های انیمه ترسناک است.

آلوکارد

ترسناک ترین شخصیت های انیمه
ترسناک ترین شخصیت های انیمه، ترسناک ترین شخصیت های انیمه

در هلسینگ، آلوکارد خون‌آشام محافظ قسم خورده او پس از آزادی هلسینگ اینتگرا است. همانطور که از نامش پیداست، آلوکارد زمانی خود کنت دراکولا معروف بود و قبل از اینکه متحد خانواده هلسینگ شود.

آلوکارد اکنون مدافع انسانیت است و در واقع مردم را در اولویت قرار می دهد. کار به جایی می رسد که آلوکارد می خواهد مرگش به دست یک انسان باشد. برعکس، آلوکارد از دیگر خون آشام های خطرناک تر نیز بیزار است. با این حال، همانطور که شایسته دراکولا است، آلوکارد همچنان یک رگه سادیستی را حفظ می کند و در صورت نیاز می تواند بیش از ترسناک باشد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله ترسناک ترین شخصیت های انیمه ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.دیدگاهتان را بنویسید