تریلرهای داستانی و گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake را پخش کنید


در رویداد جدید Resident Evil، کپکام دو تریلر از گیم پلی و داستانی برای بازسازی Resident Evil 4 منتشر کرد.

پس از مدت ها انتظار، سرانجام Capcom تریلر گسترده ای از بازسازی Resident Evil 4 منتشر کرد که قرار است سال آینده منتشر شود. در تریلر، طرفداران می توانند لئون را ببینند که از جنگل مه آلود عبور می کند و در نهایت وارد خانه ای مرموز می شود که در آن شاهد حمله گانادو هستیم.

در تریلر گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake، شاهد مبارزه لئون با اسلحه، چاقو و لگد هستیم. لئون همچنین می تواند به صورت مخفیانه از برخی محیط ها عبور کند و با نشستن از دشمنان دوری کند. Hannigan نیز در این تریلر گنجانده شده است، اما به نظر نمی رسد مدت زیادی از ورود Ganados گذشته باشد. این دشمنان می توانند به روش های جدید به لئون حمله کنند و چالش های بیشتری را به نبرد اضافه کنند. در تریلر بازی شاهد بخش دهکده از معرفی نسخه اصلی هستیم که لئون با تعداد زیادی از دشمنان مبارزه می کند. مانند نسخه اصلی، بازیکنان می توانند دشمنان خود را لگد بزنند یا از چاقوی خود برای کشتن آنها استفاده کنند.

در پایان تریلر گیم پلی بازسازی Resident Evil 4 نیز شاهد حضور دکتر سالوادور و اره برقی ترسناک او هستیم که از آن برای تخریب محیط استفاده می کند. خوشبختانه لئون می تواند حملات این دشمن را با چاقوی خود دفع کند. علاوه بر دکتر سالوادور، شاهد بازگشت Merchant نیز هستیم تا بازیکنان بتوانند برخی از جواهرات کمیابی را که پیدا کرده‌اند با پول مبادله کنند.

دانلود تریلر بازی از آپارات

علاوه بر تریلر گیم پلی بازسازی Resident Evil 4، Capcom یک تریلر داستانی جداگانه نیز منتشر کرد که در آن شاهد شخصیت های کلاسیکی مانند Ada Wang، Ashley، Luis Serra و شرورانی مانند Salazar هستیم.

دانلود تریلر داستان آپارات

Resident Evil 4 Remake 24 مارس 2023 (4 آوریل 1402) بر روی پلتفرم رایانه شخصی و کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S منتشر شد. Capcom تایید کرده است که نسخه پلی استیشن 4 بازی را می توان بدون هزینه اضافی به نسخه دیجیتال پلی استیشن 5 ارتقا داد.

نظر شما درباره ویدیوهای بازسازی Resident Evil 4 چیست؟ آنها را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید