تریلر انتشار Portal: Companion Collection برای نینتندو سوییچ


این بسته شامل Portal و Portal 2 از امروز در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت.

سال گذشته شاهد ارائه نسخه نینتندو سوییچ بازی های پورتال ولوو بودیم. نینتندو از راه اندازی Nintendo Direct Mini: Partner Showcase Portal: Companion Collection خبر داد و اعلام کرد که این مجموعه امروز قابل دانلود و پخش است.

این پورت که توسط یکی از تیم های داخلی Nvidia به نام Nvidia Lightspeed Studios ساخته شده است، اکنون با قیمت 99.19 دلار در دسترس علاقه مندان به بازی های ولوو بر روی پلتفرم نینتندو قرار دارد.

هنوز اطلاعات بیشتری از کیفیت عملکرد و سایر جزئیات این نسخه در دسترس نیست، اما به گفته وی، این مجموعه شامل قسمت تاریخچه دو بازی و قسمت چند نفره Co-Operation (پورتال 2) خواهد بود. این حالت برای بازیکنانی که می خواهند یکی از بهترین بازی های دو نفره را روی کنسول های قابل حمل خود تجربه کنند، به صورت آنلاین، محلی و صفحه تقسیم شده در دسترس خواهد بود. البته کاربران برای تجربه این سری چندنفره نیاز به اشتراک آنلاین فعال نینتندو سوییچ دارند. در زیر می توانید تریلر منتشر شده این بسته را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

علاوه بر کنسول دستی نینتندو، بازی های Portal و Portal 2 را می توان بر روی Steam Deck، لپ تاپ جدید ولوو، بازی کرد. طبق اخبار بازی، می دانیم که Portal و Portal 2 برای اجرا بر روی سخت افزار Steam بهینه شده اند. به این ترتیب، کاربران هیچ مشکلی برای اجرای آنها بر روی دستگاه های بازی جدید خود نخواهند داشت.

اگر می خواهید در مورد دلایل محبوبیت بالای بازی های Portal و Portal 2 بیشتر بدانید، می توانید سی و دومین بارگذاری مجدد: بررسی سری بازی های پورتال را در زومجی تماشا کنید.

نظر شما کاربر ihd در زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید