تریلر بازی متقاطع Dead by Daylight با بازی PUBG


کمپانی Crofton تریلر کراس اوور Dead by Daylight را با بازی PUBG منتشر کرده است.

طبق اعلام رسمی KRAFTON، سازنده بازی PUBG، همکاری با استودیوی سازنده Dead by Daylight برای برگزاری یک رویداد کراس اوور ترسناک آغاز شده است. این کراس اوور حالت ترسناک جدیدی را به PUBG Battle Royale اضافه می کند که کرافتون آن را به عنوان “مرگبارترین بازی مخفی کاری جهان” توصیف می کند. با تماشای تریلر معرفی این کراس اوور می توان فهمید که بسیاری از مکانیک های گیم پلی آشنا Dead by Daylight از جمله ژنراتورهای خراب و نیازمند تعمیر، قاتل ها، نجات یافتگان و گیت های ویژه فرار در پایان مسابقه در حالت جدید گنجانده شده اند. PUBG.

بازماندگان می توانند با تعمیر ژنراتورها، بازیکنان Assassin را گمراه کرده و حواسشان را پرت کنند. بازماندگان همچنین می توانند سلول های موجود در منطقه آبی حاوی بازماندگان اسیر را از بین ببرند و دوستان خود را از کشته شدن نجات دهند. در شروع حالت جدید PUBG، بازیکنان می توانند نقش خود را به عنوان یک بازمانده یا یک قاتل انتخاب کنند. بازیکنان Survivor در حالت سوم شخص و Assassins در حالت اول شخص به رقابت خواهند پرداخت.

Cross and Dead by Daylight و Pubg

کرافتون همچنین تایید کرد که سه وضعیت سلامت شخصیت برای این حالت جدید در نظر گرفته شده است که شامل حالت عادی، زخمی و خسته می شود. آن دسته از بازماندگانی که آسیب زیادی می بینند و به زمین می افتند توسط قاتلان به سلول های منطقه آبی فرستاده می شوند. با این حال، سایر بازماندگان می توانند این سلول ها را پیدا کرده و دوستان خود را نجات دهند. کرافتون در توصیف هنری خود از ایالت می گوید: «یک روز همه چیز در غبار پوشیده شده بود. هیچ کس نمی دانست چه چیزی باعث آن شده است تا اینکه یک گروه برای بررسی و کشف رمز و راز این مه به منطقه اعزام شد. اما طولی نکشید که چیز دیگری در کمین یافتیم. ما او را قاتل می نامیم.”

به نظر می رسد کرافتون از روش های موثری برای ترکیب عناصر Dead by Daylight با PUGB استفاده کرده است. همانطور که انتظار می رفت، این حالت با انواع ماموریت ها، جوایز و آیتم های جدید در دسترس بازیکنان است. لازم به ذکر است که این حالت کراس اوور یک رویداد زمانی محدود است و علاقه مندان می توانند از امروز تا 15 آبان ماه سال جاری آن را تجربه کنند.

دانلود ویدیو آپارات

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی چیست؟ آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید