تریلر بازی Dr. عجیب در بازی Marvel’s Midnight Suns


استودیو Firaxis تریلر جدیدی از بازی Doctor Strange در بازی Marvel’s Midnight Suns منتشر کرده است.

در چند هفته گذشته استودیو Firaxis روی معرفی شخصیت های فیلم Marvel’s Midnight Suns تمرکز کرده است. در همین راستا این استودیو به تازگی از گیم پلی Doctor Strange رونمایی کرده است که در آن شاهد مبارزات و توانایی های منحصر به فرد این ابرقهرمان هستیم. دکتر استرنج به عنوان یک شخصیت پشتیبانی می تواند از شخصیت های دیگر محافظت کند، سلامتی آنها را بازیابی کند و موارد مهم را در نبردها بازیابی کند. او می تواند بهترین همراه برای قهرمانانی باشد که از قهرمانی چندانی استفاده نمی کنند. زیرا با استفاده از Heroism می تواند کیفیت برخی از آیتم ها و پاداش ها را بهبود بخشد.

علاوه بر این، برخی از کارت های او، از جمله مراقبه اختری، می توانند آیتم های مورد استفاده در جنگ را بازیابی کنند. این آیتم ها در واقع آیتم های یکبار مصرف هستند که قبل از شروع ماموریت ها توسط بازیکنان انتخاب می شوند و در هر زمانی می توان از آنها استفاده کرد. علاوه بر این، شخصیت دکتر استرنج می‌تواند از کارت‌های خود برای ترسیم مجدد دو کارت و خلق قهرمانی‌ها استفاده کند.

دکتر استرنج در فیلم خورشید نیمه شب مارول

ارتقاء این مهارت می تواند به بازیکنان کمک کند تا از یک آیتم رزمی مجدد استفاده کنند و آخرین کارت حمله ای را که استفاده کرده اند پس بگیرند. مهارت Vapors of Valtorr می تواند دکتر استرنج یا متحدانش را برای یک دور پنهان کند تا دشمنان نتوانند آنها را هدف قرار دهند. در صورت ارتقاء این مهارت، دکتر استرنج می تواند سلامت متحدان خود را بازگرداند و با استفاده از دو آیتم سریع، هزینه استفاده از Heroic Cards را کاهش دهد.

مهارت Doctor Strange Shield of the Seraphim همچنین می تواند مقاومت همه متحدانش را در نبردها افزایش دهد و آسیب پذیری آنها را کاهش دهد. همچنین این مهارت می تواند تاثیر حملات دشمن را بر متحدان دکتر استرنج خنثی کند. The Greater Good قدرت بعدی دکتر استرنج است که 50% شانس ایجاد قهرمانی در هر مرحله از نبرد را خواهد داشت. این مهارت در صورت ارتقاء می‌تواند دو قهرمانی را در هر استفاده بازیابی کند و به یکی از بهترین مهارت‌های غیرفعال در بازی تبدیل شود.

دانلود از آپارات

بازی Marvel’s Midnight Suns قرار است در تاریخ 15 اکتبر (7 مهر) بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد. نسخه نینتندو سوییچ این بازی متعاقبا منتشر خواهد شد.

در نهایت می توانید نظر خود را در مورد این خبر با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید