تریلر جدید انیمه Chainsaw Man منتشر شد


سازندگان انیمه Attack on Titan در ادامه اقدام به ساخت انیمه ترسناک و اکشن دیگری به نام Chainsaw Man کردند. تریلر جدید انیمه Chainsaw Man به تازگی منتشر شده است.

نوامبر تتر

استودیوی ژاپنی MAPPA (MAPPA) با نسخه تریلر جدید مرد اره برقی اعلام کرد که این انیمه در اکتبر امسال پخش خواهد شد و نسخه جهانی آن نیز توسط Crunchyroll پخش خواهد شد. این کمپانی در گذشته توزیع جهانی جوجوتسو کایسن و قسمت دوم آخرین فصل حمله به تایتان را بر عهده داشت.

بیشتر بخوانید: بهترین انیمه اکشن

تریلر جدید انیمیشن Man Chainsaw Man را تماشا کنید

در زیر می توانید تریلر را تماشا کنید:

در تریلر بالا یکی از شخصیت های اصلی انیمه به نام ماکیما را می بینیم که به همراه دو شکارچی شیطان وارد انباری پر از جسد می شوند و سپس شخصیت دیگری به نام دنجی را می بینیم که با دستان اره برقی خود شیاطین را می کشد. تخریب می کند

در این انیمه دنجی در یکی از ماموریت ها جان خود را از دست می دهد. اما با بستن یک پیمان شیطانی، او قلب خود را با پوچیتا آمیخت و در نتیجه تبدیل به مرد اره برقی شد. موجودی وحشتناک نیمه انسان و نیمه دیو که قدرت احضار اره برقی را از بدن خود دارد.

انیمه اره برقی بر اساس مانگای اکشن ترسناک بسیار تحسین شده و فوق خشونت آمیز به همین نام ساخته شده است و داستان قرار است از قسمت اول مانگا اقتباس شود. قسمت دوم این مانگا هم به تازگی شروع شده و هر سه شنبه شماره جدیدش منتشر میشه.

مطالب بیشتر تکراتو:

.

نظر شما در مورد این انیمه جدید چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید تکراری اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید