تریلر جدید سریال خانواده اژدها با محوریت صحنه های اکشن، پیش درآمدی برای بازی تاج و تخت است.


تریلر رسمی امروز HBO سری House of the Dragon را منتشر کرد که در آن شاهد نبرد داخلی تارگرین ها برای تاج و تخت آهنین هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتریلر جدیدی از سریال House of the Dragon منتشر شد. این تریلر در واقع تریلر رسمی پیش درآمد سری بازی تاج و تخت است که در طی آن شاهد شکل گیری مسابقه ای برای تاج و تخت آهنین هستیم که در آن شاهزاده رینیرا تارگرین و دیمون تارگرین نبردی را برای تاج و تخت آهنین آغاز می کنند و هر کدام به دنبال یک تاج و تخت هستند. متحد و بس. نبردهای داخلی. می توانید ادامه دهید تریلر رسمی سریال House of the Dragon در YouTube HBO Max تماشا کنید.

شخصیت های مجموعه خانه اژدها

مت اسمیت، اما دارسی، اولیویا کوک، ریس ایفانس، پدی کنسیدین، استیو توسن، سونویا میزونو، ایو بست، فابیان فرانکل، گراهام مک تاویش، میلی الکاک، امیلی کری، رایان کر، جفرسون هال، دیوید هوروویتز، متیو پیتر نیدهام، ، ساوانا استین، فیا سابان، ایوان میچل، جان مک میلان و گاوین اسپوکس، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال خانه اژدها حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند.

جورج آر آر مارتینخالق جهان وستروس و رایان کندال آنها مسئول ساخت سریال House of the Dragon هستند. کندال وظیفه نگارش فیلمنامه تمام قسمت های سریال را بر عهده دارد و همچنین به عنوان نمایشگر این سریال نیز فعالیت می کند. میگل ساپوکنیککارگردان 6 قسمت از سریال Game of Thrones، همچنین قسمت آزمایشی و چندین قسمت دیگر را کارگردانی کرد و همچنین به کندال در ساخت سریال House of Dragons به عنوان برنامه نمایش کمک کرد.

پخش سریال House of the Dragon از 21 آگوست (30 مرداد) از شبکه HBO آغاز خواهد شد که همزمان در اختیار کاربران HBO Max نیز قرار خواهد گرفت. فصل اول سریال خانواده اژدها در 10 قسمت تولید شد. وقایع سریال House of the Dragon قرار است 300 سال قبل از اتفاقات سریال اصلی رخ دهد و بر آغاز و پایان خانواده تارگرین تمرکز دارد. در واقع در این سریال شاهد داستان A Dance with the Dragon خواهیم بود که جنگ داخلی خانواده تارگرین است.

دیدگاهتان را بنویسید