تریلر فاش شده از نقشه جزیره Ambrose بازی Hitman 3 منتشر شد


Studio IO Interactive با انتشار یک تریلر از نقشه جدید Hitman 3 رونمایی کرد. این نقشه که Ambrose Island نام دارد در ماه جولای در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

IO Interactive زمان‌بندی انتشار محتوای بازی Hitman 3 در ماه جولای را اعلام کرد. همراه با اعلام این برنامه، تریلر نقشه جزیره امبروز نیز منتشر شد که علاوه بر نمایش محیط جنگلی و شخصیت های مختلف، تاریخ انتشار را نیز مشخص می کرد. در تریلر معرفی نقشه جزیره آمبروز، جزیره ای گرمسیری با مناظر باورنکردنی را می بینیم که توسط گروهی خطرناک اداره می شود.

این نقشه در این ماه برای تمامی بازیکنان Hitman 3 به صورت رایگان منتشر خواهد شد. علاوه بر نقشه، Elusive Targets جدید نیز در ماه جاری منتشر خواهد شد، همراه با یک آپدیت که عملکرد بازی را بهبود می بخشد. نقشه جزیره Ambrose قرار است در تاریخ 4 آگوست (26 ژوئیه) منتشر شود. این جزیره در واقع مقر و مخفیگاه یک باند بزرگ دزدان دریایی به رهبری یک زن است.

رئیس دزدان دریایی در جزیره امبروز در Hitman 3

علاوه بر نقشه، استودیوی IO Interactive مکان جدیدی برای علاقه مندان به ترور و ترور از امروز دارد. نقشه هتل Himmapan بانکوک که از قسمت اول سه گانه اخیر Hitman گرفته شده است، به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار گرفته است و تا 10 روز آینده در دسترس خواهد بود. دو هدف دست نیافتنی از نسخه های قبلی نیز در ماه جولای به Hitman 3 اضافه خواهند شد. اولین هدف Vicente Murillo است که اولین بار در نسخه دوم ظاهر شد و از 17 جولای (8 ژوئیه) به مدت 10 روز در منطقه Santa Fortuna در دسترس است. هدف دوم Wen Ts’ai است که از 24 جولای (15 جولای) در منطقه بانکوک ظاهر می شود و بازیکنان تا 10 روز فرصت دارند تا او را بکشند.

علاوه بر این، IO Interactive اعلام کرد که از 30 ژوئیه (21 ژوئیه) قصد دارد یک سری معاملات ویژه کشتار دزدان دریایی را برای جشن انتشار نقشه جزیره Ambrose برای جامعه مخاطبان Hitman 3 ارائه دهد. همزمان با انتشار این نقشه، منتشر شود و آپدیت بازی 3.120 باشد که به گفته استودیوی سازنده باید برخی از مشکلات گزارش شده را برطرف کرده و بهبودهای زیادی را در کیفیت بازی به ارمغان آورد.

فیلم دوربین را بررسی کنید

نظر شما در مورد محتوای جدید Hitman 3 چیست؟ آنها را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید