تریلر فصل دوم سریال Cuphead منتشر شد. ماجراهای Cuphead و Mug Man را ادامه دهید!


تریلر فصل دوم سریال Cuphead توسط نتفلیکس منتشر شد. انیمیشنی که برخلاف انتظار در فصل اول موفقیت قابل قبولی داشت حالا می تواند برای فصل دوم همگان را شگفت زده کند.

سال گذشته نتفلیکس یک سریال انیمیشنی 12 قسمتی به نام Cuphead معرفی کرد که از نظر بصری شبیه سریال میکی موس والت دیزنی است. Cuphead بر اساس بازی هایی به همین نام ساخته شده است. آنچه در فصل اول دیدیم نشان داد که سازندگان سعی کردند به بازی Cuphead وفادار بمانند.

نوامبر تتر

این انیمیشن داستان دو برادر با سرهای فنجانی را روایت می کند. هر یک از برادران ویژگی های خاص خود را دارند. یکی محتاط و دیگری بی پروا. Cuphead شخصیت اصلی به همراه برادرش Mugman موجوداتی بازیگوش هستند که کوچکترین فرصتی را برای اذیت کردن یکدیگر از دست نمی دهند.

در این بین شخصیتی به نام الدر کتل نقش محافظ این دو برادر را بازی می کند. یک بزرگتر تلاش می کند تا برادران را از دردسر دور نگه دارد. اما Cuphead و Mugman همیشه از دستورات او سرپیچی می کنند و این باعث می شود اتفاقات مختلفی بیفتد.

بیشتر بخوانید: بهترین انیمیشن های سال 2022

آنچه تریلر فصل دوم Cuphead به ما نشان می دهد

پس از موفقیت فصل اول سریال Cuphead، کاری از شرکت MDHR، نتفلیکس به زودی از ساخت فصل دوم این انیمیشن خبر داد. چیزی که در تریلر فصل دوم انیمیشن Cuphead به چشم می خورد این است که این دو برادر دوباره ماجراهایی خواهند داشت. از زندان تا ملاقات با دزدان دریایی و ملاقات با موجودات افسانه ای.

در فصل دوم، جارد و چاد مولدنهاور برای خلق فصلی جدید بازمی‌گردند. همچنین بازیگران: True Valentino در نقش Cuphead، Frank Todaro در نقش Magman، Luke Millington-Drake در نقش دویل، Joe Hanna در نقش Elder Kettle، Wayne Brady در نقش King of Dice، Jim Conroy در نقش Ollie Balb و Gary Griffin در نقش خانم. Chalice برای صداپیشگی شخصیت های انیمیشن Cuphead بازگشته است.

فصل دوم انیمیشن Cuphead در 19 آگوست از نتفلیکس منتشر خواهد شد. سپس می توانید تریلر فصل دوم انیمیشن Cuphead را تماشا کنید:

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تریلر فصل دوم Cuphead چیست؟ نظرات خود را در مورد این سریال در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید