تعداد آثار یوبی سافت برای پلی استیشن پلاس به بیش از 50 بازی خواهد رسید


سونی تایید کرده است که در ماه های آینده شاهد اضافه شدن بازی های یوبی سافت به پلی استیشن پلاس خواهیم بود. تا پایان سال 2022، تعداد بازی های یوبی سافت روی PS Plus به بیش از 50 بازی خواهد رسید.

در آخرین اخبار بازی، سونی بار دیگر تاکید کرد که تعداد بازی های ویدیویی یوبی سافت در پلی استیشن پلاس اکسترا و پلی استیشن پلاس پریمیوم/دلوکس به بیش از 50 بازی خواهد رسید. این خبر در حالی اعلام شد که می دانیم چند بازی Assassin’s Creed در کنار سایر آثار از 28 جولای (19 تیر) در اختیار مشترکین PS Plus Extra و PS Plus Premium/Deluxe قرار خواهند گرفت.

طرفداران می‌دانند که بخشی از سرویس اشتراک یوبی‌سافت پلاس، به نام Ubisoft+ Classics، بدون هیچ هزینه‌ای برای مشترکین پلی‌استیشن پلاس اکسترا و پلی‌استیشن پلاس پرمیوم/دلوکس در دسترس است. به همین دلیل، از همان روزی که سرویس جدید PS Plus سونی راه اندازی شد، 27 بازی یوبی سافت از طریق Ubisoft Plus Classics در اختیار مشترکین دو سطح اول پلی استیشن پلاس قرار گرفت. از جمله بازی The Division، بازی For Honor، بازی Assassin’s Creed Valhalla، بازی Far Cry 3 Blood Dragon و بازی Child of Light.

Assassin’s Creed Unity، Assassin’s Creed IV Black Flag، Assassin’s Creed Rogue Remastered، Assassin’s Creed Freedom Cry و Assassin’s Creed: The Ezio Collection که شامل سه بازی است در تاریخ 28 جولای به آنها ملحق خواهند شد.

سری بازی های Assassin's Creed توسط یوبی سافت

نتیجه این می شود که چند روز بعد، تعداد آثار یوبی سافت برای پلی استیشن پلاس به بیش از 30 بازی می رسد. در نتیجه باید دید در ماه های آینده تا پایان سال 2022 چه بازی های ویدیویی دیگری به این سرویس اضافه خواهند شد تا تعداد آثار یوبی سافت در پلی استیشن پلاس سونی به بیش از 50 بازی افزایش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید