تعیین اولین بازیگران سریال گودزیلا اپل


به تازگی لجندری و اپل لیست اولین بازیگران سریال گودزیلا را منتشر کرده اند که در آن نام بازیگر سریال پاچینکو را می بینیم.

فوریه گذشته، خبری منتشر شد مبنی بر اینکه Legendary در حال ساخت یک سریال گودزیلا برای Apple TV Plus است که بر روی وقایع فیلم گودزیلا تمرکز دارد. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیوناولین بازیگران سریال گودزیلا تعیین شده است. دویدن و غیره، صندلی کلمون با داستانی برای بازی در فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر، آنا ساوایی با سابقه بازی در سریال پاچینکو، الیزا لاسوفسکی با سابقه بازیگری در سریال Versailles و جو تیپت با سابقه بازی در سریال Mare of Eastown، پنج بازیگر در سریال گودزیلا حضور دارند.

رن واتابه، کیرسی کلمونز، آنا سیوی، آلیسا لاسوفسکی و جو تیپت

وقایع مجموعه گودزیلا پس از وقایع نبرد گودزیلا و تایتان ها در سانفرانسیسکو رخ می دهد که بسیاری از شهر را ویران کرد. گودزیلا اکنون که با این واقعیت تکان دهنده مواجه شده است که هیولاها واقعی هستند، روی خانواده ای تمرکز می کند که برای کشف اسرار پنهان و میراثی که به سازمان مرموز Monarch مرتبط است، سفر و ماجراجویی را آغاز می کنند.

شک نکنکارگردان سریال WandaVision به تازگی به سریال Godzilla and Titans اضافه شده است و قرار است دو قسمت اول سریال گودزیلا را کارگردانی کند. شکمن علاوه بر کارگردانی به عنوان تهیه کننده اجرایی سریال گودزیلا و تایتان ها نیز فعالیت خواهد کرد. ساوای نقش کیت، واتابه نقش کنتارو، کلمونز نقش می، تیپت در نقش تیم و لاسوفسکی نقش دووال را در سریال گودزیلا بازی می‌کنند.

به گفته اپل، کریس بلک، نویسنده Star Trek: Enterprise and Exile، مجری نمایش گودزیلا و تایتان ها است. دهکده سیاه کسر مات، جوبی هارولد، توری تونل، هیرو ماتسوئوکا و تاکاماسا آریتا او همچنین تهیه کننده اجرایی سریال گودزیلا خواهد بود. علاوه بر این، برادران وارنر. دیروز اعلام کرد که دنباله بدون عنوان گودزیلا علیه کونگ در تاریخ 15 مارس 2024 (25 مارس 1402) وارد سینماها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید