تعیین قیمت بازی Dead Space Remake


یک بازی Dead Space Remake با قیمتی معادل قیمت آن 69.99 دلار خواهد بود و علاوه بر نسخه استاندارد، شاهد عرضه یک نسخه کلکسیونی و یک نسخه لوکس دیجیتال نیز خواهیم بود.

Dead Space Remake توسط Motive Studio یکی از مورد انتظارترین آثار در صنعت بازی است. به تازگی جزئیاتی از گیم پلی این بازی فاش شده و تریلری از گیم پلی آن نیز نمایش داده شده است. این اثر هم اکنون برای پیش خرید موجود است و بر این اساس قیمت بازی و نسخه های مختلف آن مشخص شده است.

اگر چه پس از بازسازی است، قیمت این بازی 59.99 دلار نیست و بازی Dead Space Remake با قیمتی معادل 69.99 دلار عرضه خواهد شد. قیمتی که به سرعت در حال تبدیل شدن به قیمت استاندارد بازی های برخی ناشران بزرگ است. عرضه هر بازی با چنین قیمتی باعث ایجاد بحث و اختلاف نظر بین کاربران می شود. احتمال این اتفاق با بازسازی Dead Space زیاد است. زیرا چنین بحثی در مورد بازسازی The Last of Us Part I وجود داشت و قیمت 69.99 دلاری آن برخی از طرفداران را ناراحت کرد.

کسانی که قصد خرید این بازی را دارند می توانند نسخه های گران تری را انتخاب کنند. علاوه بر خود بازی، نسخه دیجیتال لوکس بازی دارای پنج آیتم تزئینی انحصاری شامل سه لباس منحصر به فرد و دو بافت لباس خواهد بود. قیمت این نسخه 79.99 دلار خواهد بود. همچنین نسخه کلکسیونی بازی با همکاری Limited Run Games که اخیرا متعلق به گروه Embriser بود منتشر خواهد شد.

نسخه کلکسیونی Dead Space Remake

همانطور که در تصویر نشان داده شده است، این نسخه علاوه بر یک کپی فیزیکی از بازی، شامل یک جعبه کلکسیونر، یک کلاه ایمنی کامل آیزاک کلارک با چراغ های درخشان، موسیقی متن بازی، یک لیتوگرافی (لیتوگراف)، یک ورق فویل لیتوگرافی مهر، چهار مینی پوسترها ، یک وصله Ishimura، یک پین نشانگر مینا، یک مجسمه نشانگر فلزی 4 اینچی و یک Steelbook خواهد بود. قیمت این نسخه 274.99 دلار خواهد بود.

Dead Space Remake در هفتمین باخمن امسال (27 ژانویه 2023) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC منتشر خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید