تغییر جنسیت کودک رویایی؛ آیا داور دوره جدید همچنان یک “رویا” است؟


تغییر جنسیت رویا نونهالی شایعه ای است که در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفته و بازتاب گسترده ای داشته است. برای آشنایی بیشتر با این موضوع، این مقاله را ادامه دهید.

انتشار عکسی قدیمی از رویا نوخالی، داور سابق مسابقه استعدادهای درخشان عصر جدید به شایعات تغییر جنسیت این بازیگر سینما و تلویزیون ایران در اینستاگرام دامن زد. انتشار عکسی قدیمی از رویا نوخالی بازیگر و قاضی دوران جدید با استایل مردانه و موهای تراشیده خبر روز و سوژه کاربران فضای مجازی شد و این شبهه را ایجاد کرد که او هم مانند شهر لرستانی است. با نام جدید مازیار لرستانی تغییر جنسیت داده اما این خبر صحت ندارد و کذب محض است.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

تغییر جنسیت کودک رویایی؛ داور عصر جدید تغییر جنسیت داد؟

در عکس منتشر شده رویا نونخالی برای بازی در فیلم سینمایی «زندان زنان» محصول سال ۱۳۷۹ موهای خود را تراشیده و گریم متفاوتی دارد.رویا نوخالی یکی از داوران مسابقه عصر جدید بود. خاتون نام دختر رویا نوخالی است. رویا نوخالی متولد 24 بهمن 1341 و اهل تهران و اصالتا مازندرانی بود. رویا نوخالی اولین سیمرغ بلورین خود را در سال 67 برای بازی در فیلم عروسی خوب دریافت کرد. رویای کودک در فیلم زندان زنان محصول سال ۱۳۷۹ گریم متفاوت و سر تراشیده داشت.

تصویر زیر را ببینید:

تغییر جنسیت کودک رویایی؛  داور عصر جدید تغییر جنسیت داد؟

عکسی قدیمی از رویا نوخالی، داور سابق مسابقه استعدادیابی سن جدید سال ها پیش و بازی او در فیلم زنان زندان فیل که برخی رسانه های زرد زیر تیتر تغییر جنسیت این بازیگر زن سینمای ایران برای فالوورها و کلیک ها داغ کردند. و تلویزیون مدتی است که شایعه زشت تغییر جنسیت رویا نوخالی در شبکه های اجتماعی و گوگل مطرح شده است. این خبر صحت ندارد و کذب محض است.

در تصویر منتشر شده، رویا نوخالی برای بازی در فیلم «زندان زنان» 1379 سر خود را تراشیده و گریم متفاوتی دارد و ربطی به تغییر جنسیت ندارد.

پس از افشای جنسیت شهره (مازیار) لرستانی، شایعات زیادی درباره تغییر جنسیت بازیگران دیگر از جمله رویا نونهالی و شهره سلطانی (به دلیل شباهت نامشان) در فضای مجازی منتشر شد. خانم رویا نوخالی در سال ۱۳۷۹ در فیلم زندان زنان به ایفای نقش پرداخته و با توجه به نقش و شخصیتی که بازی می کند موهای خود را از ته می تراشد و حالتی مردانه دارد. حالا این عکس سوژه صفحه اینستاگرام و شبکه های مجازی شده است. در آخرین نمونه از این شایعات، برخی صفحات اینترنتی نوشتند: «داور عصر جدید جنسیت خود را تغییر داده است» که بررسی ها نشان می دهد اساسا این اخبار کذب است.

تغییر جنسیت کودک رویایی؛  داور عصر جدید تغییر جنسیت داد؟

او در مدرسه ژاندارک تهران تحصیل کرده و به زبان های انگلیسی و فرانسه مسلط است. وی دارای لیسانس نقاشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. رویا نوخالی در خانواده ای پرهیزگار و سرشار از عشق بزرگ شد. او می گوید منشا این عشق پدر و مادرم هستند که این عشق به خانواده و عشق را در من و چهار خواهر دیگرم القا کردند.

عکسی قدیمی از رویا نوخالی داور سابق مسابقه استعدادیابی عصر جدید و بازی او در فیل زن زندان که برخی رسانه های زرد با عنوان جنسیت این بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران برای فالوورها و کلیک ها داغ کردند. تغییر دادن.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید