تغییر صدای شخصیت Bayonetta در Bayonetta 3


صداگذاری Bayonetta در Bayonetta 3 تغییر کرد، اما صداگذاری نسخه ژاپنی این شخصیت بدون تغییر باقی ماند.

استودیو Platinum Games سازنده Bayonetta 3 اعلام کرد که صداپیشه Bayonetta شخصیت اصلی این بازی تغییر کرده و جنیفر هیل به جای هلنا تیلور صداپیشه Bayonetta در این بازی است. یوسوکه میاتا، کارگردان بازی Bayonetta 3 در مصاحبه ای با وب سایت GameInformer این تغییر را تایید کرد، اما در مورد دلیل این تصمیم توضیح بیشتری نداد. او گفت:

بسیاری از موقعیت‌های همپوشانی، بازی مجدد این نقش را برای هلنا تیلور دشوار می‌کرد. ما جلسات مختلفی برای تعیین صدای جدید بایونتا برگزار کردیم و آن نقش را به جنیفر هیل پیشنهاد دادیم. کسی که فکر می‌کردیم به خوبی با شخصیت جور در می‌آید. من نگرانی برخی از طرفداران را در مورد تغییر صداپیشه در این مرحله از سریال درک می کنم. اما عملکرد جنیفر از آن چیزی فراتر رفت که می توانستیم تصور کنیم. من مطمئن هستم که عملکرد او در نقش بایونتا فراتر از انتظارات طرفداران ما خواهد بود.”

تیلور قبلاً در مورد فقدان صداپیشگی بایونتا در بازی سوم اظهارنظرهای مرموزانه‌ای داشت و گفت که به دلیل NDA نمی‌توانست به جزئیات بپردازد. لازم به ذکر است صداپیشه ژاپنی Bayonetta تغییری نخواهد کرد و آتسوکو تاناکا همچنان صداپیشه این شخصیت خواهد بود. لازم به ذکر است که هیل سابقه صداپیشگی شخصیت هایی مانند Commander Shepard زن در سه گانه Mass Effect و شخصیت Rivet در Ratchet و Clank: Rift Apart را دارد.

بازی Bayonetta 3 در تاریخ در تاریخ 6 نوامبر (28 مهر) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه می شود و حجم فایل آن نزدیک به 15 گیگابایت است.

دیدگاهتان را بنویسید