تغییر چهره کتایون ریاحی همه را شوکه کرد [+عکس]


تغییر چهره کتایون ریاحی همه را شوکه کرد. این موضوع در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت و بازتاب گسترده ای داشت. برای بررسی بیشتر این موضوع با این مقاله ادامه دهید.

تصاویر جدید کتایون ریاحی طرفداران او را شوکه کرده است. افزایش وزن قابل توجه کتایون ریاحی در عکس های جدیدش باعث نگرانی هوادارانش برای سلامتی او شده است.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

کتایون ریاحی یکی از هنرمندان «بی کران» و «انزواطلب» کشور است که به خصوص در این سال ها کمتر او را می بینیم. او با بازی زلیحه در سریال یوسف پیامبر به شهرت رسید. کتایون ریاحی در سال 1387 طی یادداشتی اعلام کرد که پس از بازی در نقش زلیخا در سریال یوسف پیامبر به دلیل خالی بودن فیلم از بازیگری کناره گیری می کند. او گفت دوست دارد شیرینی سریال یوسف پیامبر در طالع او بماند.

عکس های جدید این بازیگر خوش ذوق سینما و تلویزیون ایران را در ادامه ببینید:

تغییر چهره کتایون ریاحی همه را شوکه کرد [+عکس]

کتایون ریاحی موسس موسسه خیریه «کمک» و یکی از هنرمندان ایرانی بدون مرز است که به خصوص در این سال ها کمتر شاهد فعالیت از او هستیم.

در حال حاضر همسر کتایون ریاحی یکی از سهامداران اصلی اویل ورد آمریکا است. کتایون ریاحی قبل از بازیگری با فرشید رحیمیان ازدواج کرد و از او صاحب پسری به نام پوریا شد اما این زندگی در نهایت به جدایی و طلاق انجامید.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید