تمدید سریال خرس برای فصل دوم


FX و Hulu از تمدید سریال تحسین شده The Bear برای فصل دوم خبر دادند.

اوایل این ماه، سریال The Bear به پخش خود در شبکه FX پایان داد. این سریال درام مورد تحسین منتقدان و استقبال گسترده مردم قرار گرفته است. سریال Bear از طریق سرویس FX on Hulu از شبکه Hulu پخش می شود. اکنون مطابق با جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این سریال درام برای فصل جدید بازخواهد گشت. شبکه FX سرانجام اعلام کرد که سریال The Bear به طور رسمی برای فصل دوم تمدید شده است.فصل دوم این سریال برنده جوایز مانند فصل اول در 8 قسمت تولید و از شبکه Hulu پخش خواهد شد.

The Bear داستان سرآشپز جوانی به نام کارمن برزاتو را دنبال می کند که پس از خودکشی برادرش به خانه در شیکاگو باز می گردد تا ساندویچ فروشی ایتالیایی خانواده را تصاحب کند. جرمی آلن وایت، ابن ماس-بهرک، آیو آدبیری، لیونل بویس، لیزا کولون زایاس، متی متسون، ابی الیوت، الیور پلات، کریس وایتسک، ادوین لی گیبسون، خوزه سروانتس و کوری هندریکس.از جمله بازیگرانی هستند که در سریال خرس حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند.

همچنین جان برنتال به عنوان بازیگر مهمان در این سریال حضور داشت. The Bear توسط کریستوفر استورر و جوآنا کالو تهیه کننده اجرایی است که برای فصل دوم سریال درام بازخواهند گشت. اریک شرایر، رئیس FX Entertainment در بیانیه ای اعلام کرد که از فصل دوم این سریال هیجان زده است و عملکرد بازیگران و تیم سازنده را تحسین کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید