تمدید سریال For All Mankind برای فصل چهارم


Apple TV Plus در کامیک کان سن دیگو اعلام کرد که For All Mankind برای فصل چهارم تمدید شده است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مطلع شدیم که اپل از تمدید سریال For All Mankind برای فصل چهارم خبر داده است. این خبر پس از پخش فصل سوم این سریال تحسین شده در تاریخ 10 ژوئن (20 خرداد) از اپل تی وی پلاس اعلام شد.

اخبار تمدید شدن For All Mankind برای فصل 4 روز جمعه در پنل سریال در San Diego Comic-Con اعلام شد. در همین حال، ما تنها چند هفته با شروع تولید فصل چهارم در ماه آگوست فاصله داریم. رونالد مورتهیه کننده سریال کوتاه مدت Battlestar Galactica، مجموعه Star Trek: Deep Space Nine و سریال Outlander خالق، تهیه کننده اجرایی و نویسنده آن سریال است.

سریال For All Mankind رویدادهایی را نشان می دهد که اگر مسابقه فضایی در سطح جهانی به پایان نرسد اتفاق می افتد. در فصل سوم به اوایل دهه 1990 می رویم، زمانی که مریخ نه تنها به جبهه جدیدی برای ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی در عرصه رقابت فضایی تبدیل شد، بلکه شرکت جدیدی نیز به طور غیر منتظره وارد این عرصه شد.

جوئل کینامن، شانتال وینسنت، جودی بالفور، سونیا والگر، کریس مارشال، سینتیا وو، کیسی جانسون، پینا مرجانی، رن اشمیت و ادی گاتگی آنها از جمله بازیگرانی هستند که در سریال For All Mankind بازی می کنند. در حال حاضر اطلاعاتی در مورد زمان پخش فصل چهارم این سریال در دست نیست و باید منتظر زمان بیشتری برای دانستن آن باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید