تمرکز بر کمیت و تکرار کلید موفقیت است


تحقیقات اخیر نشان می دهد که اگر روی میزان و تکرار کار تمرکز کنید و از زمان خود به درستی استفاده کنید، شکی نیست که موفق خواهید شد.

من روغن سویا می فروشم

یکی از صنایعی که فروش روغن سویا در آن بسیار زیاد است، صنعت تولید ماستیک و عایق و آب بندی است که عمدتاً کارخانجاتی است که رنگ روغن تولید می کنند، علاوه بر محصولات خود، بتونه و ماستیک تولید می کنند و از روغن سویا به عنوان ماده اولیه استفاده می کنند. ساخته شده برنامه راهبردی این شرکت بازرگانی مبتنی بر توسعه روابط با سایر کارخانه ها و شرکت های تولیدی است.

تمرکز بر کمیت و تکرار کلید موفقیت است

ظروف یکبار مصرف

عوامل متعددی در ظروف یکبار مصرف سبزی درب دار موثر هستند که می خواهیم به بررسی هر یک از این عوامل بپردازیم، پس با ما همراه باشید و ادامه مطلب را مطالعه کنید. این ظروف جایگاه ویژه ای در بازار دارند و با قیمت های متفاوتی به فروش می رسند، اما در نظر داشته باشید که ظروف یکبار مصرف پلاستیکی از همه دسته ها ارزانتر بوده و قیمت مناسب تری نیز دارند.

تمرکز بر کمیت و تکرار کلید موفقیت است

دست ساز ایرانی

در واقع چیزهایی را که با ماشین آلات یا ابزارهای صنعتی و در مقیاس بزرگ و به مقدار زیاد ساخته می شوند را نمی توان جزو صنایع دستی ایران قرار داد و ایران بزرگترین تولید کننده و صادرکننده فرش دستباف است که می تواند تا سه چهارم فرش دستبافت را به خود اختصاص دهد. جهان علاوه بر این، این کشور دارای بزرگترین فرش دستباف تاریخ است که 5600 متر مربع مساحت دارد.

تمرکز بر کمیت و تکرار کلید موفقیت است

.

پایان گزارش آگهی

دیدگاهتان را بنویسید