توئیتر از ایلان ماسک به دلیل انصراف از پیشنهاد خرید توییتر شکایت کرد. من تو را در دادگاه می بینم!


توییتر اعلام کرده که قصد دارد از ایلان ماسک به دلیل امتناع از خرید توییتر شکایت کند. پیام توییتری به ایلان ماسک: در دادگاه می بینمت! اعتراض توییتر علیه ایلان ماسک اصلاً تعجب آور نیست. به خصوص اگر ماجراهای این معامله را دنبال کرده باشید.

تیم حقوقی ایلان ماسک شکایتی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه کرد و اعلام کرد که ایلان ماسک از خرید توییتر منصرف شده است. کمتر از یک ساعت پس از اعلام این خبر، برت تیلور (مدیر عامل توییتر) در پستی در توییتر گفت: «هیئت مدیره توییتر متعهد به انجام تجارت با ایلان ماسک بر اساس قیمت و شرایط توافق شده است و قصد دارد اقدامات قانونی را برای اجرای آن انجام دهد. حل و فصل.”

آقای بیلت

شکایت توییتر از ایلان ماسک

بعد از اینکه ایلان ماسک از خرید توییتر خبر داد، از همان ابتدا شرایط را برای پس گرفتن پیشنهاد خود و فسخ قرارداد فراهم کرد. او مدعی است که توییتر در مورد تعداد ربات ها و هرزنامه ها در پلتفرم توییتر اظهارات گمراه کننده ای می کند و آمار دقیقی ارائه نمی دهد. این در حالی است که توییتر به ماسک و مردم گفته است که ربات‌ها را تحت کنترل دارد و قصد دارد به توافقنامه ادغام احترام بگذارد.

توئیتر از ایلان ماسک به دلیل انصراف از پیشنهاد خرید توییتر شکایت کرد.  من تو را در دادگاه می بینم!

وقتی ماسک و توییتر برای اولین بار قرارداد را امضا کردند، هر دو طرف توافق کردند که در صورت عقب نشینی هر یک از طرفین، باید یک میلیارد دلار هزینه فسخ پرداخت کنند. ایلان ماسک موافقت کرده است که در صورت نرسیدن به مبلغ 44 میلیارد دلاری (که تاکنون موفق به انجام آن نشده است) هزینه فسخ را بپردازد. توییتر همچنین موافقت کرد در صورت پیدا شدن خریدار دیگری یا مخالفت هیئت مدیره، جریمه 1 میلیارد دلاری بپردازد.

ماسک ادعا می کند که توییتر با ارائه نکردن اطلاعات مهم تجاری درباره ربات ها، شرایط قرارداد را نقض کرده است. بنابراین واضح است که او می خواهد بدون پرداخت یک میلیارد دلار از معامله خارج شود. تیم حقوقی ماسک در تشکیل پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار به هزینه جریمه اشاره ای نکرده است، که توضیح می دهد چرا ماسک از معامله عقب نشینی کرد.

اکنون با توجه به شکایت توییتر علیه ایلان ماسک، مشخص است که توییتر تسلیم نخواهد شد. این پلتفرم اجتماعی از کارمندان خود خواست که از توییت کردن یا به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد معامله خودداری کنند.

.

نظر شما درباره شکایت توییتر علیه ایلان ماسک چیست؟ برای ماجراهای یک پرونده طولانی دادگاه آماده شوید! نظرات خود را با تکراتو در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: theverge

دیدگاهتان را بنویسید