توانایی تجربه God of War Ragnarok با سرعت 120 فریم بر ثانیه در پلی استیشن 5


با معرفی سونی بازی God of War Ragnarok پلی استیشن 5 دارای چهار تنظیمات گرافیکی خواهد بود.

تنها چند هفته تا انتشار God of War Ragnarok باقی مانده و در این مدت شاهد انتشار اخبار مختلفی از این بازی هستیم. God of War Ragnarok برای کنسول های نسل هشتم و نهم سونی عرضه خواهد شد و انتظار می رود تجربه ای فراموش نشدنی را به خصوص از نظر بصری به مخاطبان هدیه دهد. با این حال، قدرت سخت افزاری پلی استیشن 5 بسیار بالاتر از PS4 است و این موضوع باعث شده است که بسیاری از علاقه مندان به دانستن تفاوت های این دو کنسول در God of War جدید بپردازند.

سونی اخیرا اعلام کرده است که God of War Ragnarok چهار حالت گرافیکی مختلف بر روی کنسول PS5 خواهد داشت. این تنظیمات به شما این امکان را می دهد که بازی را در 30، 60 و 120 فریم با رزولوشن های مختلف تجربه کنید. در ادامه می توانید چهار حالت گرافیکی مختلف بازی را مشاهده کنید:

  • وضوح 4K با نرخ فریم ثابت 30 فریم
  • نرخ فریم ثابت 60 فریم
  • وضوح 4K با نرخ فریم ثابت 40 فریم
  • نرخ فریم 120

باید توجه داشته باشیم که برای اجرای دو حالت گرافیکی آخر به کابل HDMI 2.1 نیاز دارید شما خواهید بود هنوز مشخص نیست که دو حالت گرافیکی با فرکانس ثابت 60 فریم و سرعت 120 فریم با چه وضوحی اجرا خواهند شد. علاوه بر این، اطلاعاتی در مورد کیفیت عملکرد بازی در کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 4 پرو وجود ندارد.

God of War Ragnarok در تاریخ 18 نوامبر برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. نقد و بررسی بازی در تاریخ 12 نوامبر منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید