توانایی رویارویی با 11 جناح مختلف در God Of War Ragnarok


رسانه Insider Gaming در گزارشی جدید توضیحاتی را برای 11 دسته مختلف موجود در God Of War Ragnarok ارائه کرده است.

کریتوس و آترئوس از همان ابتدای بازی God Of War 2018 شروع Ragnarok یا پایان خدایان را آماده کرده اند و اکنون تقریباً زمان ادامه داستان فرا رسیده است. بازی God Of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) به طور انحصاری برای کنسول های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر می شود و تمامی 9 پادشاهی جهان نورس را در آستانه نابودی قرار می دهد. همانطور که توسط Insider Gaming گزارش شده است، God of War Ragnarok دارای 11 جناح مختلف از موجودات است که هر کاری که لازم باشد برای جلوگیری از نابودی انجام می دهند.

Media Insider Gaming در گزارشی جدید، جناح های مختلفی را که در جریان بازی God Of War Ragnarok با آن ها روبرو خواهید شد، فاش کرده است. در این گزارش نام، مشخصات و محل برخورد احتمالی هر یک از این فرقه ها در بازی ذکر شده است. اتریال ها ارواحی هستند که در هر 9 قلمرو می توان با آنها روبرو شد. جناح Nelwalkers تقریباً مشابه جناح قبلی خواهد بود و اجساد برخاسته از قبر را نشان می دهد. ممکن است بازیکنان این گروه را از هلهایم، قلمرو وحشتناک مردگان در نسخه قبلی، به خاطر بیاورند.

اگرچه برخی از فرقه ها با کریتوس و آترئوس به عنوان متحدان ایستاده اند، برخی دیگر تهدیدی بزرگ برای این تیم پدر و پسر هستند. البته خدایان اسیر بیش از بقیه جان شخصیت های اصلی را تهدید می کنند. اگرچه در نسخه قبلی با برخی از آنها روبرو شده اید، اما God Of War Ragnarok چالش های جدید و بسیار وحشتناک تری را به همراه خواهد داشت. مبارزه با ثور قبلا تایید شده است و همچنین احتمال درگیری کریتوس و اودین وجود دارد.

کریتوس و آترئوس در God of War Ragnarok با هم می جنگند

از دیگر فرقه های حاضر در بازی God of War Ragnarok می توان به کوتوله ها، الف ها، اوتون ها و خدایان ونیر اشاره کرد. گروه هایی که یا برای اولین بار با آنها ملاقات می کنید یا دوباره ملاقات می کنید. در ادامه، جناح های دیگری نیز وجود دارند که در جریان ماجراجویی جدید کریتوس با آنها مواجه خواهید شد. ظاهرا بازی God of War Ragnarok به 40 ساعت زمان نیاز دارد که 20 ساعت آن برای تکمیل داستان اصلی و به همین میزان برای ماموریت های فرعی نیاز خواهد بود. این بازی چندین ساعت کات سین دارد که داستانی غنی و مفصل را روایت می کند.

God of War Ragnarok توسط ESRB رتبه M یا 17+ را دریافت کرده است. این بازی شاهد خونریزی و خشونت زیادی خواهد بود زیرا کریتوس و آترئوس در ماجراجویی تن به تن با مهاجمان انسانی و موجوداتی مانند اژدها، ترول ها و سنتورها مبارزه می کنند. در این سریال شاهد افکت های خون پاشیدن و تکه تکه کردن دشمنان خواهیم بود. بنابراین اعطای این درجه سنی دور از انتظار نبود.

در خلاصه داستان God of War Ragnarok می خوانیم: «زمستان طولانی یا Fimbulwinter در شرف وقوع است. کریتوس و آترئوس باید در جستجوی پاسخ به هر یک از 9 قلمرو سفر کنند زیرا نیروهای آسگاردیا برای نبرد پیشگویی شده ای که جهان را به پایان خواهد رساند آماده می شوند. در طول مسیر، آنها با مناظر خیره کننده و افسانه ای و دشمنان جدیدی در قالب خدایان و هیولاهای نورس مواجه خواهند شد. خطر راگناروک هر لحظه نزدیکتر می شود. کریتوس و آترئوس باید بین امنیت خود و امنیت قلمروها یکی را انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید