توضیحات سازنده های رولردروم برای قیمت و طراحی مراحل آن


استودیو Roll7 ویدیوی جدیدی از روند طراحی مراحل بازی Rollerdrome منتشر کرده و قیمت این بازی در زمان عرضه را ذکر کرده است.

استودیو Roll7 اولین ویدیوی توسعه‌دهنده خود را برای Rollerdrome منتشر کرده است که در آن، کارگردان خلاق، جان ریبینز و طراح ارشد صحنه‌های سه بعدی، جیکوب مایلز، در مورد جریان کلی و طراحی مرحله بازی صحبت می‌کنند. Rollerdrome یک بازی تیراندازی سوم شخص است که ترکیبی از گیم پلی پر سرعت و دراماتیک به سبک اسکیت را ارائه می دهد.

در Rollerdrome بازیکنان می توانند از اسکیت برای حرکت سریع در محیط و بین موانع استفاده کنند یا به هوا بپرند و به طور همزمان با سلاح های مختلف خود به دشمنان از جمله انسان و ربات های هوشمند شلیک کنند. در این بازی اکشن سریع، انجام حرکات نمایشی مهمات بازیکنان را دوباره پر می کند و کشتن دشمنان می تواند نوار سلامتی بازیکن را بهبود بخشد.

از نظر طراحی صحنه، هدف توسعه دهندگان این بوده است که هیچ بن بست یا شکافی وجود نداشته باشد تا بازیکنان با مشکلاتی مانند گیر افتادن در موانع یا افتادن مواجه نشوند. در مراحل Rollerdrome بازی، همیشه یک مسیر یا چیزی برای بالا رفتن و پرش برای بازگرداندن بازیکنان به مبارزات وجود دارد. در واقع استودیو Roll7 می‌خواهد به بازیکنان اجازه دهد خلاقیت و استعدادهای متنوعی را که می‌توان در این بازی به دست آورد، مشاهده کرد.

دانلود از آپارات

Rollerdrome در تاریخ 25 آگوست برای پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. طبق اعلام Private Division که ناشر Rollerdrome است، این بازی دو هفته پس از انتشار با قیمت ۱۹.۷۹ دلار برای کاربران استیم و پلی استیشن پلاس در دسترس خواهد بود. اما افرادی که در گروه های ذکر شده نیستند می توانند این بازی را با قیمت 30 دلار خریداری کنند. همچنین یک دوره آزمایشی رایگان برای اعضای PlayStation Plus Premium وجود خواهد داشت تا در هنگام راه اندازی آن را تجربه کنند.

در پایان می توانید نظرات خود را در مورد این خبر با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید