تولید سریال The Death Note از سازندگان Stranger Things برای نتفلیکس


نتفلیکس در حال توسعه یک سریال لایو اکشن بر اساس مانگای Death Note با همکاری برادران دافر، خالقان سریال Stranger Things است.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، یک سریال لایو اکشن بر اساس مانگای Death Note در حال توسعه است. طبق اخبار منتشر شده توسط ددلاین، امروز برادران دافر، خالقان سریال Stranger Things، استودیوی فیلمسازی خود را با نام Upside Down Pictures ایجاد کردند که طی یک معامله چند جانبه، چندین فیلم و سریال مختلف را برای نتفلیکس تولید خواهد کرد. هیلاری لیویتتهیه کننده سریال Orphan Black و سریال Ozark مدیریت شرکت تولید فیلم را بر عهده خواهد داشت.

برادران دافر

برادران دافر گفته‌اند که خلق آثار و داستان‌هایی که الهام‌بخش بزرگسالان باشد، بخشی از هدف تاسیس Upside Down Pictures است، اما نت‌فلیکس و برادران دافر نیز اطلاعاتی در مورد اولین آثار در آثار این استودیو فیلم به اشتراک گذاشته‌اند. برادران دافر در حال ساخت یک سریال لایو اکشن بر اساس مانگای محبوب Death Note هستند. اطلاعات زیادی در مورد این پروژه در دست نیست و ما در حال حاضر نمی دانیم که دافرز چه نقشی در این سریال خواهد داشت.

اما ظاهراً سریال نگاهی کامل به مانگای Death Note خواهد داشت و Duffers احتمالاً به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی این پروژه حضور خواهند داشت. نتفلیکس قبلا حقوق Death Note را از برادران وارنر خریداری کرده بود. و فیلم را در سال 2017 پخش کرد، حتی ادامه آن تایید شد، اما این سریال هیچ ارتباطی با فیلم Death Note ندارد و یک ریبوت کامل است. پروژه سریال دوم بر اساس رمان طلسم نوشته استیون کینگ و پیتر استراوب است.

مکس در فصل چهارم سریال Stranger Things بر روی قبر بیلی شناور می شود

نتفلیکس و آپساید داون پیکچرز با آمبلین استیون اسپیلبرگ و تلویزیون پارامونت برای تولید سریال ترسناک شریک خواهند شد و کرتیس گوین نیز تهیه کننده The Talisman خواهد بود. اما پروژه سوم Upside Down Pictures یک سریال کاملاً اورجینال است که ساخت آن را جفری آدیس و ویل متیوز، سازندگان سریال The Dark Crystal: Age of Resistance بر عهده خواهند داشت. با این حال، در حال حاضر هیچ اطلاعات اضافی در دسترس نیست.

علاوه بر این، نتفلیکس و Upside Down Pictures رسما قراردادی را برای تولید اسپین آف سریال Stranger Things به همراه یک نمایش لایو اکشن بر اساس این سریال امضا کردند. این سریال بر اساس داستانی از برادران دافر ساخته خواهد شد، اما به احتمال زیاد شخص دیگری وظیفه ساخت سریال را بر عهده خواهد گرفت. زیرا مت و راس دافر قصد دارند بعد از فصل پنجم سریال Stranger Things به پروژه جدید خود بروند.

با این حال می دانیم که این سریال بر اساس هیچ یک از شخصیت های اصلی سریال یا پیش درآمد یا دنباله ای بر اساس سریال Stranger Things ساخته نخواهد شد و تمرکز فعلی دافرها بر روی ساخت Stranger Things 5 ​​خواهد بود. همچنین لایو اجرای این سریال به اسطوره و دنیای سریال می پردازد و استفن دالدری کارگردان سریال The Reader، بیلی الیوت و چهار قسمت از سریال The Crown کارگردانی و تهیه کنندگی این پروژه را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید