تکمیل خرید Bungie توسط پلی استیشن


بخش سرگرمی های تعاملی سونی اکنون به طور رسمی مالک Bungie، خالق سری بازی های Halo و Destiny است.

در آخرین اخبار بازی، سونی رسما اعلام کرد که فرآیند خرید Bungie، سازنده سری بازی های Destiny را با موفقیت به پایان رسانده است. Studio Bungie که اکنون بخشی از سرگرمی های تعاملی سونی است، در توییتر نوشت: «ما مفتخریم که رسما به تیم شگفت انگیز پلی استیشن ملحق می شویم. ما در مورد آینده Bungie هیجان‌زده هستیم و می‌خواهیم بازیکنانی را از سراسر جهان گرد هم بیاوریم تا دوستی‌ها و خاطرات ماندگاری ایجاد کنیم. جسارت به ستاره ها!

هرمان هالسترئیس استودیو جهانی پلی استیشن پس از اعلام تکمیل خرید Bungie توسط سونی، از همکاری با این شرکت ابراز هیجان کرد. پیت پارسونز (مدیر عامل Bungie و تهیه کننده آثار مختلف مانند چندین بازی هیلو) و جیسون جونز (بنیانگذار و کارگردان Bungie Halo: Combat Evolved و Halo 2) گفت: «من همیشه بازی‌های جاه‌طلبانه و غیر متعارف Bungie و همچنین تمرکز تیم بر خلاقیت، کاردستی و دوست‌داشتن طرفداران را تحسین کرده‌ام. من نمی توانم صبر کنم تا زمان بیشتری را با شما بگذرانم پیت پارسونز، جیسون جونز و تیم آنها منتظر هستند. همانطور که ما یک مسیر جسورانه را با هم برای SIE، Bungie و PlayStation Studios ترسیم می کنیم.”

پیت پارسونز در توئیتی کوتاه توضیح داد: «این همکاری بی‌سابقه با پلی‌استیشن یک گام بزرگ و غرورآفرین به جلو است. نمی‌توانستم بیشتر از این برای مرحله بعدی ماجراجویی‌مان هیجان‌زده باشم.”

Bungie که 31 سال از عمرش می گذرد، علاوه بر چندین بازی Halo و دو بازی Destiny، روی آثاری مانند سری Myth نیز کار کرده است. حال باید منتظر ماند و دید که آینده بانجی به عنوان یکی از اولین تیم های (تخصیصی) سونی چگونه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید