تکمیل فرآیند توسعه Mario + Rabbids Sparks of Hope


Ubisoft اعلام کرد که توسعه بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope به پایان رسیده است.

در سال ۲۰۱۷ بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد. انتشار این بازی با نقدهای بسیار مثبت گیمرها و منتقدان همراه بود. بنابراین یوبی سافت و نینتندو تصمیم گرفتند دنباله ای برای این بازی بسازند. حال با اعلام کمپانی یوبی سافت، کار ساخت دنباله این بازی با نام Mario + Rabbids Sparks of Hope به پایان رسیده است.

پایان توسعه یک بازی به این معنی است که محصول نهایی برای عرضه فیزیکی و دیجیتالی آماده است. اکنون تنها کار شعبه های یوبی سافت در میلان و پاریس این است که باگ ها و اشکالات باقی مانده بازی را برطرف کرده و در روز اول یا پس از انتشار بازی به صورت آپدیت ارائه کنند.

این شرکت فرانسوی اعلام کرد که اولین نقدهای این بازی فردا منتشر خواهد شد. باید دید رسانه های مختلف بازی های ویدیویی در سراسر جهان چه واکنشی نسبت به Mario + Rabbids Sparks of Hope خواهند داشت.

Mario + Rabbids Sparks of Hope در تاریخ 28 اکتبر به طور انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. در پایان باید اشاره کنیم که یوبی سافت در حال کار بر روی سه بسته الحاقی بازی است. بسته الحاقی سوم شخصیت محبوب Rayman را به Mario + Rabbids Sparks of Hope اضافه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید