تیم استقلال به یک بازیکن مکمل در خط حمله نیاز داردمحمد نوری پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره تساوی بدون گل آبی پوشان پایتخت و آلومینیوم اراک در هفته دهم لیگ برتر گفت: استقلال حاکم مطلق زمین بود و نتوانست از موقعیت های خود استفاده کند. من در مورد نیمکت مستقل آلومینیومی که برای ارزیابی آمده است تعجب می کنم. در نیمه دوم فکر نمی کنم حتی یک توپ به سید حسین حسینی برسد. تیم باید در زمین فوتبال بازی کند. من فکر می کنم حاشیه هایی که در بازی ساخته شد در آن مدت فقط مختص استقلال بود. کاری که نیمکت آلومینیومی کرد چندی پیش آقای ساپینتو برای استقلال انجام داد اما آن مربی از بازی اخراج شد. به نظر من استقلال مستحق سه امتیاز بازی بود اما این تیم نتوانست از موقعیت های خود استفاده کند و دروازه بان آلومینیوم روز خوبی را پشت سر گذاشت.

بیشتر بخوانید:

وی با انتقاد از اینکه آبی پوشان پایتخت در زدن ضربات پایانی مشکل دارند، خاطرنشان کرد: استقلال در نیمه دوم مقابل آلومینیوم بهتر بازی کرد. تیم در فاز هجومی عملکرد خوبی دارد و بازیکنان باکیفیتی دارد اما نمی دانم چرا تیم تمرکز لازم را در ضربات تمام کننده ندارد. فکر می کنم غیبت ریکاردو ساپینتو در کنار زمین تاثیر داشت. بازیکنان در ضربات آخر مشکل دارند و من فکر می‌کنم دلیل آن بدشانسی یا عدم تمرکز است. استقلال در این زمینه محاکمه بهتری خواهد داشت.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط آبی پوشان پایتخت گفت: بازی تیم های دیگر را هم می بینم. فوتبال استقلال فوتبال بسیار قدرتمندی است و نسبت به سایر تیم ها تفاوت چشمگیری دارد. استقلال نسبت به پارسال بهتر فوتبال بازی می کند. حضور هواداران قلب بازیکنان را قوی می کند و استقلال روز به روز بهتر می شود. در مستطیل سبز هیچکس حریف استقلال نیست و این تیم به حق خود در زمین خواهد رسید.

بالاخره نوری گفت: در خط هافبک همه بازیکنان به یک شکل بازی می کنند. به نظرم حضور یک بازیساز ضروری است و در دیدار مقابل آلومینیوم مهاجمان توپ های ایده آل را به دست نیاوردند. امیدوارم در نیم فصل با حضور آقای فتح الله زاده شاهد انفجار چند بمب باشیم، اگر مهاجمی برای تکمیل بازیکنانی مثل محبی و قیدی به استقلال بیاید از نظر فنی اتفاقات خیلی بهتری می افتد. به نظر من، اسکالال باید در میانه فصل جلو بیاید.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید