ثبت نام رایگان اینترنتی دهک های کم درآمد تا پایان هفته


وزارت ارتباطات اعلام کرد سرپرستان خانوارهای دهک سوم کم درآمد تا پایان هفته یارانه دریافت می کنند…

بتیبنام اینترنتی رایگی بری دهکهای کم درامد تا پیاین کہ.بتیبنام اینترنتی رایگی بری دهکهای کم درامد تا پیاین کہ.

وزارت ارتباطات گفت: سرپرستان خانوارهای سه دهک اول یارانه بگیران کم درآمد می توانند تا پایان هفته جاری برای دریافت اینترنت رایگان ثبت نام کنند.

به گزارش ایسنا، یکی از وعده های دولت سیزدهم تسهیل کسب و کار اینترنتی و افزایش سرعت اینترنت به گونه ای است که رئیس جمهور وعده اینترنت رایگان برای اقشار ضعیف و پرسرعت را داد و وزیر ارتباطات نیز یکی از برنامه های خود را برای اجرای آن داشت. فیبر نوری برای هر خانه مردم، او از اجرای فیبر به پروژه خانه و سرعت اینترنت چند گیگابیتی خبر داد.

از سوی دیگر، در حالی که طی ماه های اخیر اپراتورهای تلفن همراه و ثابت بسته های اینترنتی ارائه شده قبلی را تغییر داده و اگرچه در چارچوب مصوبه قانونی کمیسیون تنظیم مقررات، تعرفه ها را افزایش داده اند، صادق عباسی شاهکوه – چ. سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی – اعلام کرده است که این وزارتخانه در حال بررسی برنامه ای برای جبران افزایش قیمت برای اقشار کم برخوردار است.

پس از آن عیسی زارع پور – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات – از اعطای یارانه اینترنت به اقشار ضعیف خبر داد و چند روز پیش با اشاره به ارائه بسته اینترنت رایگان برای سه دهک کم درآمد جامعه گفت: این بسته برای کسانی است که 400 یارانه دارند هزار تومان پیدا می کنند.

وی درباره مدت زمان بسته ها نیز توضیح داد که این بسته ها دائمی هستند، اگرچه بسته ها چهار ماهه بود، اما هر چهار ماه یکبار به صورت دائم برقرار می شود و می توانند از آن استفاده کنند.

در همین راستا، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز اعلام کرد که ۷۵۸ هزار و ۵۶۲ سرپرست خانوار از سه دهک بالای یارانه بگیران برای دریافت اینترنت رایگان از طریق پنجره خدمات ملی هوشمند دولت و کد USSD ثبت نام کرده اند. بر اساس این گزارش، 102 هزار و 903 سرپرست خانوار برای دریافت اینترنت رایگان از بستر پنجره خدمات ملی هوشمند دولت و 655 هزار و 659 نفر از طریق بستر کد USSD ثبت نام کرده اند. همچنین 10149710 استعلام از طریق بستر کد USSd انجام شد.

بر اساس اطلاعیه وزارت ارتباطات، سرپرستان خانوارهایی که در سه دهک یارانه بگیر کم درآمد هستند می توانند با مراجعه به سامانه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند my.gov.ir و یا شماره گیری کد 4* برای دریافت اینترنت رایگان ثبت نام کنند. 1234.

دیدگاهتان را بنویسید