جذاب ترین تفریح ​​کیش برای آخر هفته


سفر به جزیره کیش جذاب است و همه را خوشحال می کند. اگر بدانید این جزیره هم مناظر زیبا و هم امکانات گردشگری متنوعی دارد، دیگر تعجب نخواهید کرد که چرا برای همه مسافران…

سرگرمی جزری کیش

سفر به جزیره کیش جذاب است و همه را خوشحال می کند. اگر بدانید این جزیره هم مناظر زیبا و هم امکانات گردشگری متنوعی دارد، دیگر تعجب نمی کنید که چرا لحظات خوشی را برای همه مسافران رقم می زند. با خرید بلیط هواپیما و با سازماندهی سفر به این جزیره، سرگرمی های متنوعی را خواهید دید که به شما این حق را می دهد که بهترین گزینه و مناسب ترین را با روحیه و سلیقه خود انتخاب کنید، اما جذاب ترین تفریحات کیش را با هم مرور می کنیم!

مروری بر جاهای دیدنی جزیره

اگر قصد دارید به سفری بروید که همزمان هیجان، آرامش و تنوع را ارائه می دهد، باید به کیش بروید. اگر بخواهیم جاذبه های تفریحی کیش را دسته بندی کنیم به نکات کلی زیر می رسیم:

 • سرگرمی هیجان انگیز؛
 • شاد و راحت به تمام امکانات تفریحی;
 • برنامه های آرامش بخش و بازدیدهای جذاب.

اجازه دهید هر یک از این موارد را با ذکر مثال های خاص بیشتر توضیح دهیم. برای رفتن به کیش باید از قبل بدانید که چه نوع تفریحی را تجربه خواهید کرد. انتخاب های زیادی پیش روی شما هستند، بنابراین برنامه ریزی از قبل به شما کمک می کند تا از زمان خود بهترین استفاده را ببرید.

1. سرگرمی هیجان انگیز

سرگرمی прехижан

منظور از سرگرمی هیجان انگیز چیست؟ همان برنامه‌هایی که آدرنالین بدن را افزایش می‌دهند، سلول‌ها را سرشار از شادی همراه با ترس دلپذیر می‌کنند و به شما کمک می‌کنند در شلوغی‌های تکراری زندگی در چند دقیقه و چند ساعت تجربیات جدید بسیاری برای خود بسازید. با خرید بلیط هواپیما و همانطور که چمدان های خود را برای جزیره می بندید، لذت هیجان انگیز برنامه های زیر را به خود هدیه دهید:

 • کایاک و تخته پارویی؛
 • قایق تندرو؛
 • چتر پاراسلسوس؛
 • فلای بورد;
 • شیرجه زدن.

کایاک سواری و پارو سواری

کایاکآنها قایق های کوچک یک یا دو نفره هستند که با پارویی هدایت می شوند. همچنین مربیانی وجود دارند که روش صحیح انجام کارها را به شما آموزش می دهند. تخته پارویی به نوعی شبیه کایاک است، با این تفاوت که تخته بزرگی دارد و باید روی آن بایستید و پارو بزنید. البته، باید تعادل خود را به خوبی به تخته پارویی حفظ کنید.

قایق تندرو

قایق سواری در خلیج فارس زیبا که هرگز نباید آن را از دست بدهید. البته قایق های تندرو آنها مخصوص کسانی هستند که عاشق سفر با هیجان هستند. این قایق ها با سرعت و شتاب فوق العاده شما را به سفری در دریای آبی می برند.

چتر پاراسل

قایق تندرو و شتاب، چتر پاراسل آن را بالای آب می کشد و به شما احساس می کند که در حال پرواز در آنجا هستید. پرواز روی سطح آب زیبا و نسیم در صورتت می وزد. جذاب است، اینطور نیست؟

فلای بورد

اگر اهل ماجراجویی هستید و از ایستادن روی سطح آب با استفاده از فشار آب در تجهیزات لوله نمی ترسید، فلای بورد دارم سعی می کنم. این سرگرمی برای همه مناسب نیست و بهتر است فقط افراد شجاع و شجاع آن را تجربه کنند. همچنین استفاده از سرعت و چابکی بدن بسیار مهم است. آیا فلای بورد را امتحان می کنید؟

شیرجه زدن

آیا دوست دارید به اعماق دریا سفر کنید، با غواصی به اعماق نخواهید رفت، اما تجربه ملاقات با آبزیان را در زیر آب خواهید یافت. در باشگاه های غواصی حرفه ای جزیره، امکانات و آموزش های لازم غواصی در اختیار شما قرار می گیرد.

2. امکانات تفریحی شاد و پرطرفدار

اگر چندان اهل هیجان نیستید و بیشتر سرگرمی های آرام را ترجیح می دهید، جای نگرانی نیست. با خرید اینترنتی بلیط پرواز به کیش از اپلیکیشن های قابل اعتماد و مطمئن، برای سفری آماده شوید که برنامه های شاد و متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد. چه برنامه هایی:

 • فوتبال حبابی؛
 • کشتی-آکواریوم;
 • کشتی سرگرم کننده؛
 • پارک آبی اقیانوس.

فوتبال حبابی

آنها توپ های بزرگی هستند که شبیه حباب هستند. وارد آنها می شوید و برای حرکت روی سطح آب باید تعادل خود را حفظ کنید. خنده دار و سرگرم کننده است، اینطور نیست؟ هنگام سفر با دوستان یا خانواده، بیگ بال را امتحان کنید و ساعت ها را با هیجان شیرین و مفرح سپری کنید.

کشتی آکواریومی

با سوار شدن به کشتی با کف شیشه ای یا پنجره، از موجودات دریایی دیدن کنید. حرکت گروهی موجودات دریایی را مشاهده کنید و چیزهایی را ببینید که در طبیعت دیگر نقاط ایران و حتی جهان وجود ندارد.

کشتی تفریحی

شب های جزیره در کشتی تفریحیآنها به شادی و خوشی سپری می کنند. برنامه های طنز و موسیقی زنده شبانه در این کشتی برای مسافران مختلف دلپذیر و شیرین است. اگر به کیش سفر کردید، از این کشتی های کروز دیدن کنید.

پارک آبی اقیانوس

در پارک آبی از سرسره های طولانی و پیچ در پیچ پایین بروید و با آب بازی کنید. این سرگرمی شاد و همه کاره برای کسانی که بچه دارند مناسب است. بدون شک کودکان از سرسره های مختلف و شنا در فضای وسیع پارک لذت خواهند برد.

3. برنامه های آرامش بخش و بازدیدهای جذاب

عقام در کیش

گاهی اوقات می خواهید یک سفر آرام را تجربه کنید. سفری که از همان ابتدای سفر قابل پیگیری و بدون نگرانی است. اگر چیزی مشابه می خواهید، ما به شما پیشنهاد می کنیم خرید بلیط هواپیما کیش اول از همه، فرآیند بسته بندی لوازم جانبی سفر را ساده کنید. سپس با تهیه چمدان و وسایل برای روزهای خوش اقامت در کیش pour انتخاب شما برای یک سفر تفریحی و آرامش بخش می تواند از جمله گزینه های زیر باشد:

 • دوچرخه سواری در پیست جزیره؛
 • بازدید از شهر زیرزمینی کاریز کیش;
 • تماشای کشتی یونانی؛
 • دیدن درخت انجیر معابد.

دوچرخه سواری در مسیر جزیره

دوچرخه سواري در هر شهر و کشوری امکان پذیر است اما با سفر به کیش جذابیت آن بیشتر می شود. چرا؟ زیرا مسیرهای جزیره از مسیری در کنار دریا می گذرد. لذت لمس بادی که از سطح دریا برمی خیزد و آرام روی پوست صورت می نشیند، از آن لذت های کوچک اما فوق العاده شیرین است.

بازدید از شهر زیرزمینی کاریز

شهر باستانی کاریز او 2500 سال سن دارد. در این شهر فسیل هایی از صدف و لاک پشت پیدا شده که مربوط به بیش از 500 سال پیش است. این شهر زیرزمینی فضایی خنک دارد و مکانی مناسب برای گردشی آرام در دل تاریخ و طبیعت است.

تماشای کشتی یونانی

در محدوده پارک ساحلی کیش، کشتی یونانی قرارداد. با بازدید از کشتی قدیمی که در آن ماجراهای زیادی از نشستن روی گل بیان می شود، فرصت استفاده از رستوران و کافه را نیز خواهید داشت. غروب خورشید را در جزیره در کنار این کشتی بگذرانید و بدانید که با دوربین خود تصاویر زیبایی را ثبت خواهید کرد.

دیدن درخت انجیر معابد

درخت انجیر معابد برای ساکنان قدیمی کیش کار آسانی نیست. آنها معتقد بودند که درختان انجیر معابد خواسته های آنها را می شنوند و به آنها پاسخ می دهند. به همین دلیل تکه های پارچه به درخت آسیب دیده بسته می شود. شکل عجیب و متفاوت این درخت و داستان های پیرامون آن برای گردشگران جالب است.

با خرید اینترنتی بلیط به کیش سفر کنید

سفر به نقاط مختلف ایران نسبت به گذشته آسان شده است. با خدمات آنلاین، لازم نیست نگران تهیه بلیط باشید. از خانه یا هر جای دیگری در هر زمان و ساعت برای خرید اینترنتی بلیط با گشت و گذار در تورها و تفریحات مختلف جزیره اقدام کنید و سفری جذاب و خاطره انگیز را برنامه ریزی کنید.

در صورت خرید اینترنتی بلیط، امکان بهره مندی از امکاناتی مانند تخفیف های مختلف وجود دارد. هنگام فروش آنلاین، همیشه با آن بفروشید تخفیف در بلیط پروازهای داخلی و خارجی همراه. حتی اگر برنامه سفر شما به کیش لغو شود یا به زمان دیگری موکول شود، امکان پذیر است کنسل کردن بلیط هواپیما وجود دارد.

سرانجام

با خرید بلیط هواپیما و در سفر به کیش می توانید تجربه های شاد و شیرینی داشته باشید. هم فرصت استراحتی آرامش بخش و هم کشف هیجان در لحظه ها و ثانیه ها را فراهم می کند. جزیره کیش ارزش دیدن دارد. یکی دوبار رفتن از اشتیاق برای ملاقات دوباره او کم نمی کند. اگر نرفته اید، حتماً در زمان مناسب یک برنامه سفر مناسب در نظر بگیرید. اگر جزیره را دیده اید، لذت بازدید از آن را از دست ندهید و بدانید که این جزیره مدام بر امکانات متنوع گردشگری خود می افزاید.

دیدگاهتان را بنویسید