جزئیات جدیدی از روند تولید این خودرو توسط زرماکارون فاش شده است


چندی پیش از ورود جدی زرماکارون به صنعت خودرو برایتان گفتیم. امروز اما قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی زر جزئیات بیشتری از تولید خودرو توسط زرماکارون را اعلام کرد.

اخبار اخیر ورود زر ماکارون به صنعت خودرو رسانه ای شد و امروز معاون اجرایی گروه صنعتی زر ماکارون از صدور مجوز رسمی وزارت کشور برای تولید خودرو توسط این شرکت خبر داد. وی همچنین در گفتگو با رسانه ها جزئیاتی از روند تولید خودروی زرماکارون را به اشتراک گذاشت.

آقای بیلت

بیشتر بخوانید: شرایط فروش ام وی ام X55 بدون برداشت 1401 + قیمت

فرآیند ساخت خودرو توسط شرکت زرماکارون

قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی زر گفت: مجوز ساخت خودروی زر از سوی وزارت حراست برای گروه صنعتی زرماکارون صادر شد. این مسئول تصریح کرد: زرهدرو با خرید ساختمان مرکزی و زمینی به مساحت 440 هکتار در استان البرز، بزرگراه کرج، مجوز ساخت یک میلیون دستگاه خودروی مختلف اعم از خودروهای اقتصادی تا سواری و انواع کامیون و کامیونت را گرفت.

مهدی امینی در پاسخ به این سوال که گروه زر به عنوان تولیدکننده مواد غذایی و ماکارونی آمادگی و پتانسیل لازم برای ورود به صنعت خودرو را دارد؟ گفت:

جزئیات جدیدی از روند تولید این خودرو توسط زرماکارون فاش شده است

گروه صنعتی زر مطالعات و مذاکرات اولیه را در زمینه های طراحی، ساخت و مهندسی در حوزه خودروسازی آغاز کرده است و در آینده نزدیک جزئیات بیشتری از فعالیت های ما در حوزه خودروسازی در رسانه ها منتشر خواهد شد.

امینی در بخشی دیگر از سخنان خود هدف از تاسیس زر خودرو را تولید خودروهای باکیفیت دانست و اظهار امیدواری کرد که در این ماموریت کارآمد و مفید بوده و بتوانند نقش مثبتی در تولید و بهره وری خودرو داشته باشند. صنعت خودرو . . وی در پاسخ به سوالی درباره تمهیدات اولیه برای تولید خودروی مدل گفت:

گزینه های مختلفی در مجموعه در نظر گرفته شده است. ما به دنبال تولید خودروهای با کیفیت و قیمت مناسب برای مردم هستیم.

زرخودرو سهامدار شرکت خودروسازی کدال است

قائم مقام شرکت زرماکارون نیز با بیان اینکه فعالیت این گروه صنعتی تنها به تولید مواد غذایی محدود نمی شود، گفت: این گروه صنعتی اولین تولید کننده میل لنگ خودرو در ایران است، بنابراین نباید نگران تخصص زرماخترو باشیم. او اضافه کرد:

ما صنعتگر هستیم و صنعتگران می توانند کارهای بزرگی در کشور خلق کنند.

وی دغدغه اصلی خود و زاهدرو را تولید خودروهای باکیفیت عنوان کرد و گفت: زمانی که صنعتگران در کشور احساس خلأ می کنند باید به موقع بیایند و تحقیقات در این زمینه را آغاز کنند. وی افزود گروه صنعتی زر خودرو نیز با این ذهنیت قدم برمی دارد و تولید خودروهای باکیفیت را وظیفه خود می داند.

جزئیات جدیدی از روند تولید این خودرو توسط زرماکارون فاش شده است

به گفته عضو هیئت مدیره گروه صنعتی زر؛ مجوز ساخت زر خودرو برای گروه صنعتی زرماکارون از سوی وزارت ایمنی صادر شد. او اضافه کرد:

شرکت ما سهامدار مجتمع خودروسازی کدال است و بارها از سوی مجموعه صنعتی ما اعلام شده که وارد این صنعت می شویم.

وی در پایان اظهار داشت: نمی توان زمان دقیق تولید خودرو در گروه صنعتی زر را اعلام کرد. موفقیت در این زمینه به مذاکرات تولیدی و تجاری ما بستگی دارد، اما مردم باید امیدوار باشند که در آینده نزدیک گروه صنعتی زرماکارون خودرویی باکیفیت و با قیمت مناسب تولید کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تولید خودروی زیرماکارون چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید تکراری اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید