جزئیات جدیدی از سری Horizon فاش شده است


این بازی محبوب با سری Horizon از دنیای بازی ها به دنیای سریال ها منتقل می شود. انتظار می رود این سریال توسط نتفلیکس ساخته و روی پلتفرم خودش منتشر شود.

سونی چند هفته پیش اعلام کرد که به طور رسمی در حال کار بر روی یک سریال تلویزیونی جدید با همکاری نتفلیکس بر اساس فرنچایز بازی Horizon است. در سال های اخیر، Horizon به سرعت به یکی از قابل تشخیص ترین ویژگی های پلی استیشن تبدیل شده است و Horizon Zero Dawn و Horizon Forbidden West امسال به موفقیت تجاری دست یافته اند. حال سونی جزئیات جدیدی از سری Horizon را در اختیار علاقه مندان به این بازی قرار داده است.

آقای بلیط

بیشتر بخوانید: بهترین سریال نتفلیکس 2022

یک سری Horizon ایجاد کنید

به گفته جف گراب از Giant Bomb، مجموعه تلویزیونی Horizon با دنیای داستان بازی های ویدیویی همراه است. این سریال ظاهرا Horizon 2074 نام دارد و برخی از رویدادهای قبل از سقوط بشریت را روشن می کند.

برای کسانی که با Horizon آشنا نیستند، داستانی که در بازی‌های ویدیویی دیده می‌شود صدها سال پس از یک رویداد فاجعه‌بار است که بسیاری از حیات روی زمین را نابود کرد. با فرض اینکه سریال واقعاً در سال 2074 اتفاق می افتد، احتمالاً وقایع قبل از رسیدن قهرمان فرنچایز، Aloy، به پایان خط را توصیف می کند.

با فرض اینکه این گزارش گراب دقیق است، منطقی است که بنا به دلایلی این مورد تمرکز تلویزیون Horizon است. برای شروع، Horizon TV به سری جدید نتفلیکس، به عنوان یک داستان فرعی که با خط داستانی اصلی در هم تنیده شده است، اجازه می دهد تا بازی و دنیای داستانی آن را بیشتر روشن کند. علاوه بر این، همچنین به Guerrilla Games اجازه می‌دهد فقط داستان Aloy را در بازی‌های ویدیویی آینده که ممکن است به وجود بیایند، بازگو کند.

سلسله

اگرچه عنوان نسخه سوم Horizon هنوز اعلام نشده است، اما با توجه به اینکه نسخه غرب ممنوعه موفقیت بزرگی در بازار دارد، به نظر می رسد این سری آینده خوبی داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد ساخت یک سری بازی از سری Horizon چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار آن را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید