جزئیات شرایط سازمان ملی استاندارد شماره گذاری تیبا و سمند


رئیس سازمان استاندارد از شرایط این سازمان برای شماره گذاری خودروهای تیبا و سمند و انجام تعهدات خودروسازان به مشتریان خبر می دهد.

جزئیات شرایط سازمان میلی استاندارد بری نوبورکی تیبا و سمندجزئیات شرایط سازمان میلی استاندارد بری نوبورکی تیبا و سمند

رئیس سازمان استاندارد از شرایط این سازمان برای شماره گذاری خودروهای تیبا و سمند و انجام تعهدات خودروسازان به مشتریان خبر می دهد.

مهدی اسلام پناه در گفت وگو با تسنیم، درباره وضعیت شماره گذاری خودروهای سمند و تیبا اظهار داشت: سازمان استاندارد جلسات مختلفی با وزیر صنعت و مسئولان وزارت ایمنی برای بررسی وضعیت صنایع مختلف برگزار می کند. در همین رابطه روز گذشته نشستی با وزیر صنعت برگزار شد. در این جلسه موضوعات مختلف در حوزه خودرو و سایر صنایع مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی از مطرح شدن بحث شماره گذاری خودروهای تیبا و سمند نیز در این جلسه خبر داد و افزود: خودروسازان به تعهدات خود در خصوص محصولات تیبا و سمند در قبال خریداران عمل کنند.

رئیس سازمان استاندارد با اعلام اینکه معتقدیم باید محصولات باکیفیت در اختیار مردم قرار گیرد، گفت: خودروسازان باید شرایطی از جمله امکان تبادل محصولات و ارائه خدمات پس از فروش رایگان به مدت سه تا پنج سال را داشته باشند. رفع ایرادات خودرو و انعقاد قرارداد رضایت مشتری به تعهدات خود در این دو محصول عمل می کنند.

اسلام پناه با تاکید بر اینکه به هیچ وجه نمی خواهیم حقوق مردم را تضییع کنیم، تصریح کرد: پس از 6 ماه حضور در سازمان استاندارد خط تولید 4 خودروی بی کیفیت را متوقف کردیم که این موفقیت چشمگیری است.

وی افزود: علاوه بر این مشکل، برنامه تحول کیفیت محصول نیز به خودروسازان معرفی شده است تا مردم شاهد تغییرات کیفیت محصول به صورت گام به گام باشند.

رئیس سازمان استاندارد ادامه داد: گواهی تایید استاندارد همچنان یک ماه اعتبار دارد و تولیدکنندگان موظفند به صورت ماهانه محصولاتی در حد استاندارد تولید کنند.

به گزارش تسنیم، سازمان ملی استاندارد در ابتدای خردادماه امسال گواهی ایمنی سه خودروی سمند تیبا کومدار و تیبا 2 را تمدید نکرد و بر این اساس این خودروها شماره گذاری نشدند.

دیدگاهتان را بنویسید