جلب کاهش توئیتر و متا در اقتصاد سنتی؛ به کارهای قبلی برگردید!


در پی اخراج بسیاری از کارمندان توییتر جذابیت توییتر و کاهش متا در اقتصاد سنتی و ما شرکت ها و بانک های خودروسازی هستیم.

اخیراً بسیاری از کارمندان متا پلتفرم، توییتر و سایر شرکت های اقتصاد آنلاین به صورت دسته جمعی اخراج شدند. این اخراج دسته جمعی ناعادلانه به نظر می رسد زیرا برای مثال در توییتر بسیاری از کارمندان بدون اطلاع قبلی اخراج شدند.

اما اکنون روند جذابیت توییتر و کاهش متا در اقتصاد سنتی افزایش می یابد. بر اساس گزارش های منتشر شده، شرکت خودروسازی لوکس جگوار لندرور ضمن حمایت از اخراج کارکنان در این پلتفرم‌ها، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد حدود 800 کارمند فناوری را برای کمک به رشد در حوزه‌های مختلف از خودروهای خودران گرفته تا هوش مصنوعی، برق‌سازی و یادگیری ماشینی استخدام کند. این شرکت به دنبال کارمند در انگلستان، ایالات متحده آمریکا، ایرلند، هند، چین و مجارستان می باشد.

بیشتر بخوانید: همه‌گیری اخراج‌ها به آمازون رسیده است. چند نفر بیکار خواهند شد؟

جذابیت توییتر و کاهش متا در اقتصاد سنتی

در همین راستا بانک انگلیسی بارکلیز نیز اعلام کرد که از افرادی که می خواهند کسب و کار جدیدی در زمینه فین تک (فناوری مالی) راه اندازی کنند و با بیش از بیش از اخراج 3000 کارمند توییتر و متا پلتفرم مارک اشتون ریگبی، مدیرعامل بارکلیز در لینکدین اعلام کرد:

من اعتقاد راسخ دارم که وقتی دری بسته می‌شود، در دیگری باز می‌شود و فرصت‌ها ناشی از تنوع است.

وی همچنین اعلام کرد: بارکلیز برنامه کارآفرینان علاقه مند خود را که یک دوره آموزشی 20 هفته ای برای کمک به راه اندازی شرکت های فین تک است، گسترش داده است.

جذابیت توییتر و کاهش متا در اقتصاد سنتی

علاوه بر Meta Platforms، آمازون همچنین تصمیم گرفت 10000 شغل را کاهش دهد. متا همچنین شروع به اخراج 11000 کارمند خود کرد. پلتفرم توییتر همچنین حداقل 3700 کارمند یا حدود نیمی از نیروی کار خود را تحت رهبری جدید ایلان ماسک اخراج کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد خروج مدیر App Store از توییتر چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید اخبار فناوری با تکراری دنبال می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید