حراج صدها کارت گرافیک برای حفاری پس از کاهش ارزش ارزهای دیجیتال


پس از کاهش بی سابقه ارزش محبوب ترین ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم، ماینرها در سراسر جهان به فکر فروش کارت های گرافیک خود از طریق حراج های آنلاین هستند.

در حالی که بیت کوین و اتریوم به سرعت در بازار معاملات ارزهای دیجیتال ارزش خود را از دست می دهند، بسیاری از کارت های گرافیک مورد استفاده در مزارع ماینرها در حراج های آنلاین فروخته می شوند. شیوع ویروس کرونا و افزایش قابل توجه ارزش ارزهای دیجیتال در یکی دو سال اخیر، ماینرها، به ویژه کافی نت هایی را که مشتریان خود را به دلیل محدودیت های ترافیکی از دست داده اند، به فکر سرمایه گذاری روی کارت های گرافیکی برای حفاری بیاندازند.

مزایده حفاری کارت گرافیک

اکنون شرایط به گونه ای است که بازگشت سرمایه خریداران این کارت ها از طریق ماینینگ به جای چند ماه باید در چند سال آینده باشد. فقط در صورتی که ارزش ارزهای رمزنگاری شده کمتر از آنچه هست نباشد.بنابراین حالا می توانید از طریق این حراجی ها مثلا یک کارت گرافیک RTX 3060 Ti را با قیمت پایین 300 تا 400 دلار خریداری کنید. به نظر می رسد که این تنها راه برای استخراج حداقل بخشی از سرمایه از دست رفته خود است. مگر اینکه به استخراج ارزهای دیجیتال ادامه دهند و امیدوار باشند که قیمت ها به اوج خود بازگردد.

کارت‌های گرافیک محبوب مانند RTX 2060 را می‌توان در حراجی‌ها، عمدتاً در سایت‌های چینی، یافت. یا من RTX 3060 Ti را با قیمتی از MSRP خریدم. البته تهیه این کارت ها به گیمرها توصیه نمی شود. زیرا احتمالاً تاکنون برای مصارف معدنی به شدت مورد استفاده و فرسودگی قرار گرفته اند. حداقل زمانی که این محصولات به فروش می رسند، آنها را تجهیزات معدنی سابق می نامند تا خریداران با آگاهی از وضعیت خود به خرید ادامه دهند.

فروش کارت گرافیک برای حفاری در سایت های چینی

در نهایت، نظرات خود را با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید