حرکت منشوری نسرین مقانلو لب ساحل [هشدار: عکس مناسب همه نیست]


جنبش منشوری لب ساحل نسرین مقانلو در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت و بازتاب گسترده ای داشت. برای بررسی بیشتر این موضوع با این مقاله ادامه دهید.

عکس از نسرین موکانلو سیگار می کشد در سواحل دریای خزر در اینستاگرام دست به دست شد. این عکس به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و موجی از انتقادات منفی را به همراه داشت.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

نسرین موکانلو در 10 تیر 1347 در تهران به دنیا آمد. نسرین موکانلو بازیگری را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. نسرین موکانلو پس از بازی در فیلم نابخشوده چندین سال را در خارج از کشور سپری کرد. پس از آن نسرین موکانلو به ایران بازگشت و به بازیگری در سینما و تلویزیون ادامه داد.

لاتی خانم بازیگر سیگاری جنجالی شده است. عکس های این اثر را در ادامه مشاهده کنید.

حرکت منشوری نسرین مقانلو لب ساحل [+فیلم و عکس]

روز گذشته عکس هایی از خانم نسرین موکانلو در فضای مجازی منتشر شد که واکنش های بسیاری را در پی داشت. وی با انتشار این عکس در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: گاهی برای بهتر شدن حال باید مسیر بی تفاوتی را طی کرد. همزمان تکرار سریال مختارنامه با حضور این بازیگر به تازگی پخش شد.

نسرین مقانلو متولد 10 تیر 1347 بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است.کمال خلیلیان (فوتبالیست سابق) همسر نسرین مقانلو است. نسرین موکانلو خواهر بیژن موکانلو سرمربی سابق تیم ملی تکواندو ایران است. نسرین موکانلو فعالیت حرفه ای خود را از سال 1370 آغاز کرد ثمره ازدواج نسرین موکانلو آنها دو فرزند به نام های ارشیا و آرین دارند که در آمریکا به دنیا آمده و در آنجا بزرگ شده و تحصیل کرده اند.

این تصویر زیر را ببینید:

حرکت منشوری نسرین مقانلو لب ساحل [+فیلم و عکس]

حرکت منشوری نسرین مقانلو لب ساحل [+فیلم و عکس]

خانم موکانلو بازیگری را از سال ۱۳۶۹ با فیلم دو نیم سیب به کارگردانی کیانوش عیاری آغاز کرد، اما فیلم امید مورد توجه قرار گرفت و بازی خانم موکانلو در سریال مسافری از هند باعث شهرت او شد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید