حضور بیش از 17 اژدها در سریال House of the Dragon، پیش درآمد بازی تاج و تخت


به تازگی سازندگان سریال House of the Dragon تعداد اژدهایان در پیش درآمد بازی تاج و تخت را تایید کرده است.

سریال House of the Dragon یکی از موردانتظارترین سریال های امسال است، مدتی پیش تریلر جدیدی منتشر شد که طی آن شاهد چندین اژدهای مختلف بودیم. اما بسیاری از طرفداران این سوال را دارند که باید منتظر حضور چند اژدها در سریال خانواده اژدها باشیم؟ در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونسازندگان پیش درآمد سریال Game of Thrones به این سوال پاسخ دادند. بر اساس گزارش پشت صحنه هالیوود ریپورتر از تولید این سریال، حداقل 17 اژدها در مجموعه خانه اژدها حضور دارند.

جیمز هیبرد از هالیوود ریپورتر می‌گوید که تلاش زیادی برای متمایز و منحصر به فرد کردن ظاهر و شخصیت هر اژدها انجام شده است. حتی برخی از اژدهاها مانند مارمولک های استوایی ریش دارند. در طول تریلر سریال House of the Dragon می توانید چندین اژدها مانند Caraxes که متعلق به Daemon Targaryen است را بشناسید و در انتهای تریلر یک اژدهای دیگر که ظاهرا متعلق به Rhyneria Targaryen است نمایش داده می شود. همچنین می توانید پوستر جدید سریال خانواده اژدها را در زیر مشاهده کنید:

پوستر جدید و کمیک کان سریال House of the Drago

مت اسمیت، اما دارسی، اولیویا کوک، ریس ایفانس، پدی کنسیدین، استیو توسن، سونویا میزونو، ایو بست، فابیان فرانکل، گراهام مک تاویش، میلی الکاک، امیلی کری، رایان کر، جفرسون هال، دیوید هوروویتز، متیو پیتر نیدهام، ، ساوانا استین، فیا سابان، ایوان میچل، جان مک میلان و گاوین اسپوکس، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال خانه اژدها حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند.

جورج آر آر مارتینخالق جهان وستروس و رایان کندال آنها مسئول ساخت سریال House of the Dragon هستند. کندال وظیفه نگارش فیلمنامه تمام قسمت های سریال را بر عهده دارد و همچنین به عنوان نمایشگر این سریال نیز فعالیت می کند. میگل ساپوکنیککارگردان 6 قسمت از سریال Game of Thrones، همچنین قسمت آزمایشی و چندین قسمت دیگر را کارگردانی کرد و همچنین به کندال در ساخت سریال House of Dragons به عنوان برنامه نمایش کمک کرد.

پخش سریال 10 قسمتی House of the Dragon از 21 آگوست (30 مرداد) از شبکه HBO آغاز خواهد شد که همزمان در اختیار کاربران HBO Max نیز قرار خواهد گرفت. سریال خانواده اژدها اکنون برای فصل دوم تمدید شده است. وقایع سریال House of the Dragon قرار است 300 سال قبل از اتفاقات سریال اصلی رخ دهد و بر آغاز و پایان خانواده تارگرین تمرکز دارد. در واقع در این سریال شاهد داستان A Dance with the Dragon خواهیم بود که جنگ داخلی خانواده تارگرین است.

دیدگاهتان را بنویسید