حضور Daredevil و Kingpin در سریال Marvel Echo


بر اساس گزارش ها، چارلی کاکس بازیگر مت مورداک و دن آفریو بازیگر کینگ پین وینسنت در سریال اکو حضور خواهند داشت.

فیلمبرداری و تولید سریال اکو در حال حاضر در استودیوی فیلم آتلانتا در حال انجام است و اکنون در جدیدترین آنها اخبار سینما و تلویزیونحضور شخصیت های بیشتری در سری اکو فاش شده است که ممکن است طرفداران را هیجان زده کند. چارلی کاکسبازیگر مت مرداک با نام مستعار دردویل و وینسنت دن آفریوبازیگر نقش ویلسون فیسک با نام مستعار Kingpin در سریال اکو حضور خواهد داشت.

آلاکوا کاکس در نقش مایا لوپر در فیلم اکو

مت مرداک قبلا در فیلم Spider-Man: No Way Home ظاهر شده بود و Kingpin در سریال Hawkeye حضور داشت و به دلیل ارتباط این دو شخصیت با Echo در دنیای کمیک، بسیاری از طرفداران انتظار حضور این دو شخصیت در سری Echo را داشتند. منابع نزدیک به اکو می گویند که سریال دارای یک داستان Daredevil است که در آن مت مورداک در ماموریتی برای ردیابی یک متحد سابق است.

پادکست Weekly Planet می گوید که این شخصیت در واقع جسیکا جونز است که انتظار می رود کریستن ریتر در نقش جسیکا جونز در Echo بازگردد. اگر ریتر در نقش جسیکا جونز در سریال اکو بازگردد، می‌توان انتظار داشت شخصیت‌های دیگری مانند لوک کیج، مشت آهنین و پانیشر در آینده بازگردند. این در حالی است که مارول استودیو در حال ساخت است سریال Daredevil از شبکه دیزنی پلاس پخش خواهد شد و همچنین شایعاتی مبنی بر ساخت سریال جسیکا جونز به گوش می رسد.

کریستن ریتر در نقش جسیکا جونز

مقاله مرتبط:

  • نقد و بررسی سریال Hawkeye قسمت ششم و پایانی

آلاکوا کاکس، چاسک اسپنسر، تانتو کاردینال، حتی جیکوبز، نورپردازی کودی، گراهام گرین و زان مک کلارناز جمله بازیگرانی هستند که حضورشان در سریال اکو قطعی و اعلام شده است. ماریون دایر رهبری تیم نویسندگان سریال و اتان کوهن نویسنده تندر استوایی و امیلی کوهن آنها به عنوان تهیه کننده و نویسنده در سریال اکو حضور دارند. هم سیدنی فریلند و کاترینا مک کنزی کارگردانی قسمت های مختلف سریال اکو را بر عهده خواهند داشت.

سریال اکو قرار است در سال 2023 از دیزنی پلاس پخش شود. این سریال به داستان اصلی شخصیت اکو می پردازد که پس از اتفاقات وحشیانه نیویورک، مایا لوپز اکنون به زادگاهش بازگشته است. او باید با گذشته‌اش روبرو شود و دوباره با ریشه‌های بومی آمریکایی‌اش ارتباط برقرار کند تا اهمیت خانواده و جامعه را بپذیرد تا امیدی برای پیشرفت داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید