حلقه های هوشمند سامسونگ در راه است


حلقه های هوشمند سامسونگ جدیدترین گجت های هوشمند این شرکت قادر به نظارت بر فعالیت و سلامت کاربران است. برای آشنایی بیشتر با این محصول با ما همراه باشید.

در بازار اندروید سامسونگ بزرگترین برند سازنده است ساعت های هوشمند و طی چند سال گذشته نسخه های موفق مختلفی از ساعت های هوشمند این شرکت عرضه شده است. چند ماه پیش سامسونگ گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو عرضه شد که جزو بهترین ساعت های هوشمند اندرویدی بودند و حالا این شرکت تصمیم به تولید حلقه هوشمند گرفته است.

بیشتر بخوانید: تجربه واقعیت مجازی خود را با پوسته الکترونیکی سامسونگ متحول کنید

معرفی انگشترهای هوشمند سامسونگ

گزارش های منتشر شده از کره جنوبی ادعا می کنند که سامسونگ طراحی یک انگشتر هوشمند کاربران می توانند از آن برای نظارت بر فعالیت ها و سلامت خود استفاده کنند. ظاهرا این شرکت برای تامین قطعات مورد نیاز این حلقه ها با چند شرکت مختلف همکاری می کند. سال گذشته، سامسونگ برای یک حلقه هوشمند مجهز به مانیتور ضربان قلب و سنسور الکتروکاردیوگرام (ECG) ثبت اختراع کرد. من میتوانم حلقه های هوشمند سامسونگ کنترل از طریق گوشی هوشمند، تبلت یا تلویزیون.

حلقه های هوشمند سامسونگ

ناظران بازار معتقدند حلقه های هوشمند در چند سال آینده، آنها بسیار محبوب خواهند شد زیرا مصرف کنندگان همیشه آنها را در دسترس دارند و سلامت آنها را با دقت بیشتری زیر نظر دارند. چنین حلقه هایی بیشتر از ساعت های هوشمند معمولی دوام می آورند زیرا صفحه نمایشی ندارند که باتری را خالی کند.

از آنجایی که حلقه های هوشمند صفحه نمایش ندارند، ممکن است جایگزین کاملی برای ساعت های هوشمند نباشند، اما به دلیل طراحی ساده و اندازه کوچکتر، می توانند جایگزین دستبندهای هوشمند شوند. در حال حاضر حلقه های Oura Ring 3، Circular Ring، Prevention Circul+ و Go2sleep Ring از محبوب ترین حلقه های هوشمند موجود در بازار هستند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد حلقه های هوشمند سامسونگ چیست؟ نظرات خود را با تکراتو در بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

منبع: sammobile

دیدگاهتان را بنویسید