خطای تشخیص تصادف آیفون 14


آیفون 14 از زمان عرضه خود با ویژگی های جالب خود سر و صدای زیادی ایجاد کرده است. اما باگ های جدیدی نیز در این گوشی مشاهده شده است و آخرین آن یک باگ است قابلیت تشخیص حوادث در آیفون 14 در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

آیفون 14 یک ویژگی دارد تشخیص تصادف می تواند بسیار مفید باشد. اما این ویژگی به عنوان یک باگ نیز شناخته می شود. این باگ برای چندین شهربازی به مشکل تبدیل شده است. به نحوی که در هنگام سواری به دلیل سرعت زیاد و جابجایی ناگهانی ترن هوایی رخ می دهد.

گروه های هارون

بیشتر بخوانید: هزینه تولید آیفون 14 بیست درصد بیشتر از آیفون 13 است

خطای تشخیص تصادف آیفون 14

سری آیفون 14، اپل واچ اولترا، سری 8 و SE2 اپل یک ویژگی خاص به نام تشخیص حادثه دارد. در حالی که این ویژگی مفید است، می تواند یک اشکال جدی نیز باشد. هنگامی که این ویژگی در دستگاه های ذکر شده در بالا فعال می شود، هنگام سوار شدن به ترن هوایی با 911 تماس گرفته می شود.

گزارش جدیدی از Joanna Stern و Coaster101 از WSJ می‌گوید که پارک‌های موضوعی Kings Island و Dollywood در هفته‌های اخیر با مشکلی در کاربران آیفون 14 مواجه شده‌اند.

خطای تشخیص تصادف آیفون 14

6 بار اشتباه تا کنون در پارک موضوعی جزیره کینگز تشخیص رخداد در گوشی های آیفون 14 سوار ترن هوایی فعالی شوید که در پارک موضوعی Dollywood فراوان است. به همین دلیل این پارک علائمی را نصب کرد که به مردم می‌گفت قبل از سوار شدن به ترن هوایی، ویژگی تشخیص تصادف را روی تلفن یا ساعت‌های هوشمند خود غیرفعال کنند.

یک نکته جالب وجود دارد که برخی از تست های غیر رسمی از آن استفاده می کنند ویژگی تشخیص خرابی اپل نیز با مشکلاتی مواجه شده اند. البته، وضعیت ترن هوایی بسیار پیچیده تر است، بنابراین ترن هوایی دارای یک ویژگی مهم فریب قابلیت تشخیص تصادف است که اندازه گیری نیروی G، تغییرات فشار، تغییرات GPS/سرعت و صداهای بلند را در نظر می گیرد.

خطای تشخیص تصادف در آیفون 14 یکی از سخنگویان اپل را بر آن داشت تا به جوانا پاسخ دهد که ویژگی تشخیص خرابی در تشخیص شدت تصادف و بسیاری از خرابی ها بسیار دقیق است و اپل این ویژگی را برای کمک به کاربران و به حداقل رساندن خطا بهینه کرده است. نرخ.

یکی از سخنگویان اپل در پاسخ به فریب خوردن این قابلیت ترن هوایی گفت: این ویژگی آرامش را برای کاربر به ارمغان می آورد و در نتیجه قصد داریم به مرور زمان استفاده از این ویژگی را بهبود بخشیم.

خطای تشخیص تصادف آیفون 14

چگونه حالت تشخیص خرابی را غیرفعال کنم؟

برای غیرفعال کردن این قابلیت، شهربازی Dollywood از روش نصب تابلو استفاده می کند که به احتمال زیاد توسط مردم رعایت نمی شود و حتی بسیاری از افراد این علائم را نمی بینند. اما با خاموش کردن این ویژگی می توانید از خطاهای زیر جلوگیری کنید:

بهترین گام برای جلوگیری از این اشتباهات این است که گوشی خود را در حالت هواپیما قرار دهید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد خطای تشخیص تصادف آیفون 14 چیست؟ نظرات خود را با تکراتو در بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید