دانلود سریال نوبت لیلی قسمت 13 [با ترافیک نیم بها]


قسمت جدید سریال Novet Lily یکی از محبوب ترین سریال های خانگی از راه رسید. برای دانلود قسمت سیزدهم سریال نوبت لیلی با ترافیک نیم بها با ما همراه باشید.

آقای بیلت

اگر از طرفداران پر و پا قرص داستان های رازآلود هستید، قطعا از سریال روح الله حجازی لذت خواهید برد. سریال نوبت لیلی داستانی عاشقانه و مرموز را در فضایی خارق العاده و جذاب با سبکی جدید در سه مقطع تاریخی توصیف می کند.

در این مجموعه همه چیز با کشف یک کتاب مرموز شروع می شود. لینک دانلود قسمت 13 سریال نبات لیلی را در زیر در اختیار شما قرار می دهیم.

دانلود سریال نوبت لیلی قسمت 13

نوبت لیلی می تواند یکی از جدیدترین سریال شبکه نمایش خانگی او می دانست که از قضا این اولین کار سریالی کارگردان ما روح الله حجازی است. بعد از فیلم های «در میان ابرها»، «زندگی شخصی آقا و خانم میم»، «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو»، «مرگ ماهی»، «اتاق تاریک» و «روشن» ، او به اجرای سریال های عاشقانه و معمایی زیر Red Lily’s Red ادامه داد.

در این سریال لیلی که اتفاقات ناگوار دوران کودکی خود را نتیجه یک نفرین باستانی می‌داند، کتابی اسرارآمیز پیدا می‌کند که داستان آن دو قرن پیش در بالکان اتفاق می‌افتد که اتفاقات آن بسیار شبیه به تاریخ خانواده‌اش است.

این دختر احساس می‌کند که او و خانواده‌اش در زمان‌ها و مکان‌های موازی زیادی زندگی کرده‌اند و حالا نوبت اوست که کتاب را رمزگشایی کند و لوح گران‌بهای اجدادش را بیابد تا انتخابی داشته باشد که تمام این زندگی‌ها را معنا کند.

دانلود سریال نوبت لیلی قسمت 13
دانلود قسمت سیزدهم فصل اول نوبت لیلی

لیلی معتقد است که رمزگشایی از این داستان می تواند رازها و حقایق گذشته و اتفاقاتی که برای مادر و خانواده اش افتاده است را فاش کند. در حالی که لیلی برای یافتن طایفه گلباد جستجو می کند، شهبانو تصمیم می گیرد به زادگاه اجداد گلباد خود برود و کتاب لیلی را پیدا کند.

لیلی پس از یافتن کتاب لیلی نیز به این نتیجه می رسد که می تواند پاسخ های خود را در این کتاب بیابد. در حالی که لیلی با تحقیق بیشتر در کتاب به اهمیت نقاشی گمشده آنها پی می برد، همایون به بررسی گذشته خود می پردازد و شهبانو یک قدم به هدف خود نزدیک می شود.

لیلی می‌خواهد محتویات گاوصندوق مرموز پدرش را نشان دهد، اما مشتری شبی را به همایون یادآوری می‌کند که کل این داستان شروع شده و سرنخ جدیدی به او می‌دهد و اتفاقات جالبی را در سریال رقم می‌زند.

حمید فرخ نژاد، ماریلا زارعی، پردیس احمدیه، لادن مستوفی، محمدامین شرباف، مهران غفوریان، علیرضا ثانی فر، گوهر خیراندیش، نادر فلاح، مسعود کرامتی، خسرو احمدی، فرزین مهد و علیرضا جعفری از جمله بازیگران مطرحی هستند که در این فیلم حضور داشتند. سری اول روح الله به ایفای نقش پرداخته است. می توانید در مورد این بازیگران بیشتر بخوانید بیوگرافی بازیگران نبود لیلی ادامه مطلب

همچنین اگر نمی دانید دقیقا چه روزهایی باید منتظر این سریال باشید، مقاله تاریخ و ساعت پخش سریال ناوت لیلی می تواند به شما کمک کند

دانلود قسمت 13 سریال نوبت لیلی

دانلود قسمت 13 سریال نوبت لیلی
دانلود سریال نوبت لیلی قسمت 13 / دانلود نوبت لیلی فصل 1 قسمت سیزدهم / دانلود سریال نوبت لیلی قسمت سیزدهم

به دانلود سریال نبات لیلی قسمت 13 با ترافیک نیم بها می توانید از لینک های زیر کمک بگیرید:

دانلود نوبت لیلی قسمت 13 با کیفیت 480p: ارتباط

دانلود نوبت لیلی قسمت 13 با کیفیت 720p: ارتباط

دانلود نوبت لیلی قسمت 13 با کیفیت 1080p: ارتباط

دانلود یکجا نوبت لیلی قسمت 13: ارتباط

مطالب بیشتر تکراتو:

.

نظر شما در مورد این سریال چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید تکراری اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید