دانلود Auslogics Disk Defrag Professional 10.3.0.1
دانلود Auslogics Disk Defrag Professional

Auslogics Disk Defrag Pro این یک نرم افزار یکپارچه سازی اطلاعات هارد دیسک است که می توانید از آن برای دستیابی به بالاترین عملکرد هارد دیسک خود استفاده کنید. الگوریتم‌های بهینه و جدید این نرم‌افزار و فناوری یکپارچه‌سازی «زمان بارگذاری» ویندوز از مهم‌ترین ویژگی‌های آن است. Auslogics Disk Defrag Pro می تواند انواع فایل سیستم ها مانند MFT، pagefile، hiberfil و غیره را با استفاده از 4 الگوریتم مختلف یکپارچه سازی کند. این نرم افزار نه تنها می تواند اطلاعات روی هارد دیسک را تجمیع کند، بلکه از تکه تکه شدن بیشتر جلوگیری می کند.استفاده از الگوریتم های ویژه درایوهای SSD و VSS فعال، گزارش های دقیق و نمایش جداول عملکرد از دیگر ویژگی های Auslogics است. این Disk Defrag Pro است.

ویژگی های نرم افزار Auslogics Disk Defrag Pro:

افزایش کارایی سیستم: با استفاده از Auslogics Disk Defrag Pro می توانید سرعت دسترسی به فایل ها را افزایش دهید. این به معنای افزایش سرعت سیستم است.
الگوریتم های یکپارچه سازی هوشمند: 4 الگوریتم ادغام مختلف برای جایگزینی هوشمند فایل، می تواند حداکثر (حداکثر) سرعت را دائماً برای رایانه شما تضمین کند.
یکپارچه سازی در هنگام راه اندازی: می توانید همه فایل ها را به صورت جداگانه یکپارچه سازی کنید، از جمله فایل های سیستمی که معمولاً توسط ویندوز قفل شده اند.
از پاره شدن چندگانه فایل هایی که در آینده به هارد دیسک اضافه می شوند جلوگیری کنید.
دیسک‌ها را تمیز کنید و آنها را بررسی کنید: برای شروع سریع‌تر و ایمن‌تر عملیات یکپارچه‌سازی، می‌توانید برنامه‌ای را برای پاک کردن فایل‌های موقت و بررسی مشکلات دیسک‌ها تنظیم کنید.
جداول عملکرد: Auslogics Disk Defrag Pro گزارش ها و جداول مفصلی را برای بررسی وضعیت شتاب و بهینه سازی هارد دیسک آماده می کند.
ویزارد برای شروع عملیات یکپارچه سازی برای انتخاب بهترین روش یکپارچه سازی برای رایانه شما.
مدیریت منابع: استفاده کمتر از منابع سیستم در طول عملیات یا حذف هرگونه محدودیت برای افزایش سرعت یکپارچه سازی از دیگر ویژگی های Auslogics Disk Defrag Pro است.

دانلود Auslogics Disk Defrag Professional:
  • کلمه عبور:www.p30world.com


  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند قسمتی کامل (همه قسمت ها) را دانلود کرده و در کنار هم قرار دهید، سپس همه را انتخاب کنید، کلیک راست کرده و گزینه استخراج را بزنید.
  • برای باز کردن فایل های RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا Winzip استفاده کنید
  • برای کار با تصاویر و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا UltraISO استفاده کنید
  • بحث در مورد این نرم افزار در انجمن های اختصاصی PC World
  • در صورت مشاهده لینک های خراب لطفا در قسمت نظرات گزارش دهید
  • با عضویت در خبرنامه، جدیدترین نرم افزارها و مطالب را به ایمیل خود تحویل می گیرید.دیدگاهتان را بنویسید