دانلود Avira System Speedup Pro 6.19.11501
دانلود Avira System Speedup Pro

شتاب سیستم آویرا این نرم افزار برای تمیز کردن، بهینه سازی و افزایش سرعت کامپیوتر شما است. نصب بیش از حد برنامه های غیر ضروری منجر به ایجاد تعداد زیادی فایل لاگ، فایل های اضافی برنامه، فایل های کش و کش، کوکی ها و … می شود که پس از مدتی باعث کند شدن سیستم و دیر شروع شدن ویندوز می شود. در این مرحله، استفاده از Avira System Speedup کافی است.

با Avira System Speedup، منبع کندی را پیدا می کنید و هنگ می کنید. برنامه های جدید ممکن است در حافظه سیستم پنهان شوند. Avira System Speedup با شناسایی این برنامه‌ها، برنامه‌هایی را که هنگام بوت شدن ویندوز برای راه‌اندازی لازم نیستند، محدود می‌کند و پس از بارگذاری کامل ویندوز، آنها را در صف اجرا قرار می‌دهد تا بر سرعت بوت ویندوز تأثیر منفی نگذارند.

با ابزار ارائه شده توسط Avira System Speedup، می توانید بدون بازگشت به عقب، فایل هایی را که هرگز به آن نیاز ندارید از هارد دیسک خود حذف کنید.

علاوه بر این، عملکرد حذف به شما امکان می دهد تا فایل های اضافی باقی مانده از برنامه های حذف شده را حذف کنید. با این کار تعداد زیادی از فایل هایی که دیگر کاربردی نیستند پاک می شود.

امکانات زیاد در برنامه Avira System Speedup شما را از برنامه های غیرضروری مانند Disk Doctors و… بی نیاز می کند قسمت آنالایزر این اپلیکیشن به صورت خودکار سطح هارد دیسک شما را بررسی و آنالیز می کند و در صورت لزوم از بروز مشکل جلوگیری می کند. Avira System Speedup بر روی ویندوز 7 و 8 در نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی قابل نصب است. اما در ویندوز XP فقط در نسخه 32 بیتی
نصب شده است.

دانلود Avira System Speedup Pro:
  • کلمه عبور:www.p30world.com


  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند قسمتی کامل (همه قسمت ها) را دانلود کرده و در کنار هم قرار دهید، سپس همه را انتخاب کنید، کلیک راست کرده و گزینه استخراج را بزنید.
  • برای باز کردن فایل های RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا Winzip استفاده کنید
  • برای کار با تصاویر و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا UltraISO استفاده کنید
  • بحث در مورد این نرم افزار در انجمن های اختصاصی PC World
  • در صورت مشاهده لینک های خراب لطفا در قسمت نظرات گزارش دهید
  • با عضویت در خبرنامه، جدیدترین نرم افزارها و مطالب را به ایمیل خود تحویل می گیرید.دیدگاهتان را بنویسید