دانلود Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio 18.0.0.23 beta 4
















دانلود Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio

قدرتمندترین نرم افزار تصحیح رنگ جهان در حال حاضر به منحصر به فردترین نرم افزار ویرایش جهان تبدیل شده است.
BlackMagic Design Davinci Resolve این امکان را به شما می دهد تا ویرایش، صدا، تصحیح رنگ و در نهایت هیجان یک فیلم را در کلاس فیلم های هالیوود گرد هم بیاورید.
ویژگی‌های BlackMagic Design Davinci Resolve به شما این امکان را می‌دهد که با این نرم‌افزار ویرایش، یک پروژه فیلم خانگی را تا یک پروژه عظیم سینمایی مدیریت کنید. قابلیت ها، سهولت، کاربرد و در نهایت کیفیت خروجی باعث شده تا امروزه بسیاری از فیلم های هالیوودی حساب ویژه ای در این نرم افزار حرفه ای باز کنند.
بخش ویرایش BlackMagic Design Davinci Resolve با جدول زمانی پیشرفته‌اش چیزی کمتر از نرم‌افزاری مانند EDIUS در اختیار شما قرار می‌دهد. امکان تصاویر و خطوط صوتی چند خطی و همچنین افکت های ویدیویی بی بدیل و امکان ارزیابی و پرش و بازگشت عملکرد از جمله ویژگی های تایم لاین DaVinci Resolve است.

ویژگی های نرم افزار BlackMagic Design Davinci Resolve:

قسمت دیگری که BlackMagic Design Davinci Resolve را شناخته است، بخش تصحیح رنگ است. از آنجایی که فیلم در فریم های مجزا با نور و شرایط آب و هوایی متفاوت گرفته شده و سپس به صورت سری چیده می شود، تفاوت رنگ می تواند نظر بیننده را جلب کند و تفاوت رنگ و نور نشان دهنده این جدایی است. پس از مراحل چیدمان راش ها روی هم از روی اسکریپت، خروجی را به تصحیح کننده بکشید. اینجاست که BlackMagic Design Davinci Resolve با قابلیت های بی نظیر تصحیح رنگ پویا به کمک تیم پشت صحنه می آید. با کمک چنین نرم افزاری می توان هزینه ها و زحمات پرسنل پروژه را کاهش داد و هر آنچه در انتهای خروجی تصویر وجود دارد را به راحتی مطابق با سایر پلان ها تنظیم کرد.

BlackMagic Design Davinci Resolve دارای بیش از 70 ویژگی جدید است که به ویرایشگر کمک می کند تا خروجی بازی را سریعتر و راحت تر آماده کند. تیمی که نرم‌افزار BlackMagic Design، Davinci Resolve را با همکاری نزدیک با شرکت‌های سخت‌افزار توسعه داده است، امروز به عملکرد بی‌نظیری در استفاده از سخت‌افزار گرافیکی دست یافته است تا بهترین و حداکثر استفاده را از جعبه GPU برای تولید خروجی با کیفیت انجام دهد.

هر نرم افزار پردازش تصویر از استاندارد خاصی برای تجزیه و تحلیل و نمایش خروجی استفاده می کند. این موضوع باعث ایجاد تفاوت در کیفیت و رنگ تصاویر خروجی نرم افزارهای مختلف می شود. BlackMagic Design Davinci Resolve از استاندارد خود تحت 32 بیت YRGB استفاده می کند و خروجی خاص، رنگی و لعابی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

یکی دیگر از قابلیت های جالب و منحصربفرد گنجانده شده در این نرم افزار، امکان اتصال تصحیح کننده های رنگ از راه دور (از طریق اینترنت) است. به این ترتیب اصلاح کننده اینترنت شما در هر نقطه از دنیا به اینترنت متصل می شود و به نرم افزار شما متصل می شود و با استفاده از اینترنت پرسرعت شروع به تنظیم رنگ پروژه شما می کند. این هزینه نهایی را کسر می کند.

دانلود Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio:
















































  • کلمه عبور:www.p30world.com














  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار مدیریت دانلود استفاده کنید
  • فایل های کامل را در چند قسمت (همه قسمت ها) دانلود کرده و در کنار هم قرار دهید، سپس همه آنها را انتخاب کنید، کلیک راست کرده و Extract را بزنید.
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا Winzip استفاده کنید
  • برای کار با تصاویر و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO استفاده کنید
  • درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی PC World بحث کنید
  • در صورت مشاهده لینک های نادرست، آنها را در قسمت نظرات ارسال کنید
  • با عضویت در خبرنامه جدیدترین نرم افزارها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید.



















دیدگاهتان را بنویسید