دانلود Evernote 10.47.7.3730 – نرم افزار یادداشت برداری
Evernote را دانلود کنید

Evernote این نرم افزار مخصوص افرادی است که می خواهند اطلاعات مهم را همیشه ثبت و ذخیره کنند. با کمک این نرم افزار به راحتی می توانید یادداشت های خود را وارد، سازماندهی، جستجو و بازیابی کنید. خلاصه ها را به عنوان مجموعه ای از صفحات مشاهده کنید. وب، اسناد و ایمیل، رمز عبور، پیام های تلفنی و غیره از دیگر امکانات این نرم افزار می باشد.
یک ویژگی منحصر به فرد این نرم افزار را بهتر از نمونه های مشابه می کند و آن امکان وارد کردن متن یا نوشتن توضیح برای یک عکس خاص و سپس جستجوی عکس بر اساس متن نوشته شده است.
نرم افزار Evernote به کاربران این امکان را می دهد که متن نوشته شده را در قالب های مختلف ذخیره کنند و مجموعه ای بی پایان از اسناد مجازی داشته باشند.
برای مثال با استفاده از Evernote می توانید عکس های مرتبط با موضوعی را در کنار اطلاعات مورد نظر خود قرار داده و ذخیره کنید تا یک آرشیو کامل برای بیان مطالب در موضوعات مختلف داشته باشید. یکی از ویژگی های خوب این نرم افزار عرضه آن برای سیستم عامل های مختلف از جمله OS X، iOS، Chrome OS، Android، Microsoft Windows، Windows Phone، BlackBerry و Web OS است که قابلیت همگام سازی بین این نسخه ها به صورت آنلاین را دارد.

ویژگی های نرم افزار Evernote:

پشتیبانی را بکشید و رها کنید
متن بنویسید و تصاویر، جداول و غیره را پیوند دهید. به متن مورد نظر
پشتیبانی از فرمت های مختلف مانند متن، صفحات وب، ایمیل، یادداشت های دست نویس، تصاویر، بخشی از یک سند و گزارش های دیجیتال خاص.
روش های مختلفی برای جستجو در یادداشت ها وجود دارد
امکان دسته بندی پست ها

دانلود Evernote:

در هر زمان و هر مکان با فرادرس مطالعه کنید  • کلمه عبور:www.p30world.com


  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های کامپوزیت کامل (همه قسمت ها) را دانلود کرده و در کنار هم قرار دهید، سپس همه را انتخاب کنید، کلیک راست کرده و گزینه استخراج را بزنید.
  • برای باز کردن فایل های RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا Winzip استفاده کنید
  • برای کار با تصاویر و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا UltraISO استفاده کنید
  • بحث در مورد این نرم افزار در انجمن های اختصاصی PC World
  • در صورت مشاهده لینک های خراب لطفا در قسمت نظرات گزارش دهید
  • با عضویت در خبرنامه، جدیدترین نرم افزارها و مطالب را به ایمیل خود تحویل می گیرید.دیدگاهتان را بنویسید