دانلود GiliSoft Full Disk Encryption 5.1
رمزگذاری کامل دیسک GiliSoft این نرم افزاری است که برای رمزگذاری پارتیشن های هارد دیسک ساخته شده است. با رمزگذاری یک دیسک، پارتیشن یا جزء سیستم عامل، می توانید فعالیت خواندن و نوشتن غیرمجاز را روی دیسک یا رایانه غیرفعال کنید و دسترسی و پخش برخی دیسک ها و فایل ها را محدود کنید. این نرم افزار می تواند از تمامی اطلاعات هارد دیسک شما اعم از اطلاعات کاربر، فایل های سیستم عامل، فایل های موقت و فایل های پاک شده محافظت خودکار داشته باشد.
این نرم افزار رمزگذاری با استفاده از فناوری های قدرتمند و جدید به همراه قابلیت ایجاد امنیت کامل برای هارد و فلش یکی از بهترین نرم افزارهای امنیتی موجود می باشد. از دیگر ویژگی های مهم GiliSoft Full Disk Encryption می توان به پشتیبانی از هارد فلش و USB اشاره کرد تا در صورت از دست رفتن اطلاعات به آنها دسترسی داشته باشید.

ویژگی های رمزگذاری کامل دیسک GiliSoft:

رمزگذاری هارد دیسک: رمزگذاری خودکار تمامی داده های دستگاه اعم از اطلاعات کاربر، سیستم عامل، فایل های موقت و فایل های حذف شده یکی از مهم ترین ویژگی های GiliSoft Full Disk Encryption است.
احراز هویت قبل از راه اندازی: از این طریق می توانید اطمینان حاصل کنید که فقط کاربران دارای مجوز به اطلاعات دسترسی دارند.
پشتیبانی از رمزگذاری درایو USB: وظیفه اصلی نرم افزار رمزگذاری کامل دیسک GiliSoft رمزگذاری هارد دیسک ها و فلش مموری است.
رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند: برای استفاده از این نرم افزار به مهارت و تجربه خاصی نیاز ندارید. GiliSoft Full Disk Encryption در نهایت می تواند سادگی کامل، امنیت کامل را برای هارد دیسک و داده های شما فراهم کند و با محافظت از داده های شما در برابر دسترسی غیرمجاز، حریم خصوصی شما را تضمین کند.
سازگار با سیستم عامل های XP / 2003 / Vista / 7/8.
و…

رمزگذاری کامل دیسک GiliSoft را دانلود کنید:
  • کلمه عبور:www.p30world.com


  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار مدیریت دانلود استفاده کنید
  • فایل های کامل را در چند قسمت (همه قسمت ها) دانلود کرده و در کنار هم قرار دهید و سپس همه را انتخاب کنید و کلیک راست کرده و Extract را بزنید.
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا Winzip استفاده کنید
  • برای کار با تصاویر و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO استفاده کنید
  • درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی PC World بحث کنید
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب، مشکل را در قسمت نظرات مطرح کنید
  • با عضویت در خبرنامه جدیدترین نرم افزارها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید.دیدگاهتان را بنویسید