دانلود Guitar Pro 8.0 Build 18
دانلود Guitar Pro

گیتار پرو این اولین و بهترین نرم افزار ویرایش تب برای گیتار، باس و سایر آلات موسیقی با پرده های 4 تا 8 سیم است. استفاده از آن بسیار آسان است و فرمت فایل ثبت شده آن یک موفقیت بزرگ در بین گیتاریست های جهان است. این نرم افزار اکنون توانایی ویرایش بسیاری از آلات موسیقی مانند پیانو یا درام را دارد و موتور صدای واقعی واقعی و سازهای نوآورانه آن بهترین گزینه برای تمرین نوازندگان است. این نرم افزار موسیقی تمامی امکانات مورد نیاز گیتاریست ها را در اختیار شما قرار می دهد. ویرایش، نت برداری و به اشتراک گذاری نت برای اجرا و توسعه تکنیک های نوازندگی گیتار از مزایای این نرم افزار است. از دیگر ویژگی های کلیدی این نرم افزار می توان به تیونر، ابزار تصحیح گام، مترونوم، صفحه نمایش گیتار و … اشاره کرد.

ویژگی های نرم افزار Guitar Pro:

دستکاری حالت نمایش: با Guitar Pro گزینه هایی برای تنظیم حالت نمایش به صورت افقی و عمودی وجود دارد. برای همه فضاهای کاری می توان از حالت های مختلف نمایش استفاده کرد. شما می توانید این حالت ها را در هر زمان تغییر دهید و می توانید تنظیمات صفحه را برای مشاهده بهتر تغییر دهید
نصب خودکار صفحه نمایش: Guitar Pro به طور خودکار تنظیمات موقعیت عمودی آیتم های مختلف را تغییر می دهد تا ورودی شما به سرعت بارگیری شود و خروجی آن شبیه به کتاب های سرود منتشر شده باشد.
همگام سازی: Guitar Pro به طور خودکار بارها را اضافه می کند و همگام سازی بین آهنگ ها را فراهم می کند. این هماهنگ سازی برای رندرینگ دقیق و قدرتمند صدا لازم است و همچنین نوعی آموزش برای نوازندگان است.
سازهای خلاق: همه سازهای Guitar Pro با دقت به تنظیمات ضبط فعال صوتی مرتبط هستند. به عنوان مثال، اگر به یک تیونر گیتار نیاز دارید، این نرم افزار یک تیونر برای قطعات صوتی خاص و انتخاب شده در اختیار شما قرار می دهد. این گزینه نرم افزار Guitar Pro را ساده اما قدرتمند می کند

دانلود Guitar Pro:
  • کلمه عبور:www.p30world.com


  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار مدیریت دانلود استفاده کنید
  • فایل های کامل را در چند قسمت (همه قسمت ها) دانلود کرده و در کنار هم قرار دهید، سپس همه آنها را انتخاب کنید، کلیک راست کرده و Extract را بزنید.
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا Winzip استفاده کنید
  • برای کار با تصاویر و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO استفاده کنید
  • درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی PC World بحث کنید
  • در صورت مشاهده لینک های نادرست، آنها را در قسمت نظرات ارسال کنید
  • با عضویت در خبرنامه جدیدترین نرم افزارها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید.دیدگاهتان را بنویسید